زبان آلمانی

با تمام وجودم می‌خوام با برنامه زبانشناس زبان آلمانی یادبگیرم

14 پسندیده

سلام
برای زبانشناس، فکر نکنم حالا حالا ها بیاد
ما برای زبان سوم، چالش ایجاد کردیم، اتفاقا همه دارن اونجا المانی یاد میگیرن (بجز من😅)
میتونین از همین امروز شروع کنین و پا به پای دوستان پیش برین

13 پسندیده

زبان المانی کتاب های منشن رو تهیه کنید و یه عدد هم ب آموز ولی به راحتی انگلیسی نیست المانی

11 پسندیده

من سطحم b1ه توی زبان آلمانی

11 پسندیده

به قول ای جی:هیچ لولی در کار نیست،لول رو فراموش کنید،کسانی هستند که سِ آینس دارن ولی صحبت نمیتونن بکنن ولی کسانی هستن که b1 دارن ولی روون صحبت میکنن،مهم تسلط شدن بر زبان

10 پسندیده

درسته منم سعی میکنم با lingq اینو یکم برآورده کنم ولی زبانشناس یه چیز دیگه س😭

8 پسندیده

اگر بتوانیم تو یه گروه چند نفره زبان آلمانی رو کار کنیم و با هم مکالمه کنیم خیلی خوب میشه . منم تازه شروع کردم ب خواندن زبان آلمانی از کتاب منشن

6 پسندیده

سلام چرا اگه انگلیسی قوی داشته باشی زبان آلمانی خیلی آسونه مطمئن باشید به شرطی که تو زبان انگلیسی حرفه ای باشی
میگن زبان انگلیسی ریشه ی ژرمنی داره
نصف زبان آلمانی هم تشابه زیادی به انگلیسی داره

11 پسندیده

7 پسندیده

سلام
این که نوشتید ۶۰ درصد لغات آلمانی و انگلیسی مشترکن کاملا اشتباه و آمار خنده‌داریه
تعداد لغات مشترک و مشابه شاید به ۳۰۰ تا هم نرسه ( غیر از لغات مربوط به اشیا و مبلمان) و از نظر دستوری هم کاملا متفاوت از همن

7 پسندیده

آره خیلی خوب میشد اگر زبانشناس آلمانی هم میداشت.

من یه موقعی قصد کردم آلمانی یاد بگیرم ولی کیبورد آلمانی گوشیم ناقص بود ادامه ندادم! به همین راحتی! کسیراه حلی برای کیبورد داره؟

8 پسندیده

Google keyboard!

7 پسندیده

:astonished::astonished::astonished:

برای اندروید این کیبورد عالیه من اینو دارم

8 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:

میگم. اگر واقعا قصد آلمانی خواند رو دارید با هم دیگه در روز در حد پنج یا دقیقه آلمانی بخوانیم در روز بعد هم عکس رو بفرستیم در چالش زبان سوم

در حد پنج یا ۱۰ دقیقه کفایت می کنه چون اصل زبان که باید یاد بگیریم انگلیسی هست :hugs:

7 پسندیده

شما برای اهداف تحصیلی قصد دارید آلمانی بخونید یا برای احیانا مهاجرت؟

من برای دل خودم، یه جورایی کنجاوی و این مسائل میخواستم بخونم

7 پسندیده

من هم فعلا قصد مهاجرت و این موارد ندارم فعلا آلمانی برای تفریح می خونم برای همین هم همین چالش ایجاد کردم

حالا اگر دوست داشتید می توانیم در چالش در حد پنج یا ده دقیقه در روز مطالعه کنیم بعد هم عکس بفرستیم :blossom::hibiscus::rose:

8 پسندیده

من چون هدفم برای آلمانی ضعیف بود، مشکل انگیزه و ثبات داشتم و دارم. چند روز خوب شروع کردم ولی کیبورد بهونه شد که ولش کنم.

الان هم اگه شروع کنم احتمال داره شل بشم و رها کنم و منظم نباشه. اگه مشکل کیبوردم حل بشه (!!) و چالش زیادی فورس نداشته باشه روی مطالعه منظم، میتونم افتخار همراهی با دوستان رو داشته باشم.

8 پسندیده

من هم نزدیک به ۱۳۹ روز مطالعه داشتم زنجیره یک روز از بین. رفت بازم هر جوری راحت هستید اگر دوست داشتید
می توانید شرکت کنید من هم عکس می فرستم
:blossom::hibiscus::sunflower::rose:

8 پسندیده

اگه این کیبورد رو نصب کنم، کیبورد اصلی گوشیم چی میشه؟؟

7 پسندیده

جایگزین میشه ظاهر کیبردت عوض میشه

6 پسندیده