چرا دیکشنری کار نمیکنه؟

سلام چرا دیکشنری انگلیسی برای من عمل نمیکنه

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

1 پسندیده

سلام شاید هنوز اشتراک تهیه نکردید یا علامت پلاس رو برای اضافه کردن دیکشنری نزدین
میتونید به پشتیبانی پیام بدین
یا در تاپیک زیر مطرح کنید

3 پسندیده

سلام اشتراک نخریدم چون خواستم ببینم چطوره نرم افزار

2 پسندیده

من واقعا نمیدونم چه کار کنم …اون فقط راوی حرف میزنم و من نگاهش میکنم

2 پسندیده

درسته پس به همین دلیل هست

2 پسندیده

میتونین برای مدت کوتاهی اشتراک حرفه ای رو تهیه کنید ببینین میتونین ارتباط برقرار کنید یا نه

2 پسندیده

چطور ؟
من اگه بخواهم اشتراک بخرم سالانه خواهم خرید

2 پسندیده

خودتون گفتین برای اینکه میخواید ببینید نرم افزار چطوره.
این راهنمایی صرفا به این خاطر بود که با اشتراک به دیکشنری هم دسترسی پیدا میکنید و راحت تر میتونین تصمیم بگیرین ک میتونید ارتباط برقرار کنید یا خیر.

2 پسندیده

ممنون
اگه رضایت نداشته باشم پولم عودت نمیخوره ؟

2 پسندیده

خواهش میکنم . فکر نمیکنم

3 پسندیده

من باید هروز از کجا شروع کنم ؟؟چون سر درکم هستم

3 پسندیده

بهتره به ویدیوهایی که روزانه تیم پشتیبانی براتون ارسال میکنن و نحوه کار و توضیح میدن توجه کنید
انتخاب منبع با توجه به سطحتون هست اگر میخواید با داستان های بچه گانه شروع کنید.
من به شخصه این بسته رونخوندم اما طبق چیزی که تالان متوجه شدم و تجربه دوستان اینه ک شما سعی کنید هر داستانو چندین بار گوش بدین طوری که به متنش و مفاهیمش مسلط شین و هیچ نقطه مبهمی براتون نمونه کلماتی ک نمیدونین و بنظرتون مهمه رو وارد لاینتر کنیدو روزانه مرور کنید
و حتی در نهایت با تسلط کامل میتونین تکنیک سایه رو باهاش انجام بدین
ولی ی نکته رو درنظر بگیرین اینکه خودتونو خسته و مجبور نکنید و به دید فان بهش نگاه کنید تا انگیزتونو حفظ کنید
میتونین به این تاپیک هم سر بزنید و تجربه بچهارو ببینید

5 پسندیده

سلام دوست خوبم بخشهای مختلفی از اپلیکیشن به صورت دمو باز هستن و بعد از مدتی میتونین اگر علاقه داشتین اشتراک تهیه کنین…اما برای نحوه کار با اپلیکیشن من براتون لینکی میفرستم که میتونه کمک کننده باشه…همچنین لینک بعدی برای انتخاب دوره‌ها و طریقه خوندنشون هست

4 پسندیده