از تجربتون بگید با زبان شناس

برای این موضوع ناراحت نباشید ببینید کلا چیزی کی الان یاد میگیرید شش ماهه دیگه بازدهش رو میبینید
من خودم خیلی چیزایی که ماه اول برام سخت بود رو الان بدون هیچ تلاشی بلدم پس نگران نباشید

6 پسندیده

شما برا آموزش زبانتون اول باید یه هدف تعیین کنی چرا به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید اگر انگیزتون را قوی کنی با احتمال زیاد پشتکارش هم میاد من خودم خیلی دلم میخواد مکالمات انگلیسی رو بتونم کامل متوجه شدم و متون انگلیسی را بخونم و این برا هدف هست و این بهم انگیزه قوی داده

5 پسندیده

من دایره لغاتم بد نبوده ولی الان اینجا متوجه شدم تلفظام بسیار غلطه چون غلط آموزش گرفتم وقتی یه کلمه رو تلفظش رو درست انجام میدم برام لذت بخشه

4 پسندیده

من به زنجیره ام پایبندم و برا اینکه زنجیره ام قطع نشه سعی میکنم اول صبح رو برا کار با اپلیکیشن بذارم تا کارای دیگه وقت مطالعه ام را ازم نگیره اگه صبح کامل نشد ادامه اش رو برا بعد از ظهر میذارم به خودم امید داده ام که حتما و آن شاء با زبانشناس یه انگلیسی زبان خوب بشم شما حتما اول هدف سازی کنید تا با انگیزه بیشتر به آموزش بپردازید موفق باشید:pray::hibiscus:

5 پسندیده

منم با کودکانه ها شروع کردم اتفاقا چون کم حجم بودن موتور خوبی برا راه انداختن هستند بدون خستگی ولی من همه اش را تمام نکردم رفتم سراغ انگلیسی قدرت حالا هم رو اون کار میکنم و هم هنوز تایم استراحت را به کودکانه اختصاص دادم سعی کنید مشکل تر از سطحتون برندارید چون هجوم لغات جدید سر در گم و دلزده تون می‌کنه

5 پسندیده

سلام . من چهارماهه که دارم با زبان شناس کار می کنم و قبلاً بیشتر کتابها و نرم افزارها و اپلیکیشن های یادگیری زبان رو امتحان کردم ولی هیچکدام نتوانستند به من کمک کنند که در مدت چهار ماه ۲۱۰۰اصطلاح جدید بدون فراموشی یاد بگیرم طبیعیه که من هم مثل شما خسته میشم ولی سعی می کنم به جای رها کردن کامل یادگیری یا زمانش رو کمتر کنم یا داستان رو عوض کنم و داستانی رو انتخاب کنم که به اون علاقه دارم حالا اگر کمی سخت تر یا آسان تر باشه اصلا اشکالی نداره بعضی وقت ها هم میرم سراغ داستان‌هایی که کاملا یاد دارم و برام ساده ست اینجوری یادم میاد که در این مدت وقت من هدر نرفته و خیلی پیشرفت داشتم دوست عزیز یادت باشه در یادگیری هرچیزی فقط کافی هرروز یک قدم پیشرفت کنی ما هنوز در ابتدای یادگیری زبان هستیم و همیشه تصور کن سال دیگه در همین روز چقدر زبان انگلیسی شما خوب شده و به راحتی می تونی بیشتر مطالب رو درک کنید و چه دنیایی به روی شما باز میشه .دایی من چهل و سه ساله که در انگلیس زندگی می کنه و میگه خیلی از اصطلاحات هستند که حتی خود انگلیسی ها هم یاد ندارند و باید بیشتر مطالعه کنند مثل زبان فارسی . پس زیاد به خودتون سخت نگیرید چراغ اتومبیل فقط ده متر جلوتر رو برای شما روشن می کنه ولی با همین چراغ شما می تونی صدها کیلومتر رو بدون دردسر طی کنی موفق باشی دوست عزیز

10 پسندیده

سلام دوستانم. 35 روز هست که با زبانشناس کار میکنم از داستانهای بچه گانه شروع کردم یک بسته رو با اشتیاق تمام کردم و به بسته دوم که رسیدم احساس کردم خسته و بی انرژی شدم. روش مطالعم رو تو همون داستانهای بچه گانه تغییر دادم. بعد کنارش نیمچه داستانها رو هم اضافه کردم و موقعی که احساس میکنم انرژیم برای یادگیری داره میاد پایین یکی دو روز با کتابهای ساده و خیلی ساده یا داستانهای مصور صوتی مشغول میشم و دوباره با انرژی بیشتر به بسته قبلی برمیگردم. و الان نزدیک به یک هفته هست که اصلا احساس کسالت و خستگی نمیکنم. هدفم تو یادگیری زبان درک مطلب هست. امیدوارم یه روزی بهش برسم. برای همتون آرزوی موففیت دارم :blue_heart:

8 پسندیده

یکی از انگیزەهام استفادە از متون انگلیسی هستش

3 پسندیده

ولی من یە مشکلم حجم زیاد درسهام تو این ترمە کە زنجیرەمو قطع کرد و یە مشکل دیگم کە من برای خودم واسە لغات لایتنری کە تهیە کردم زنجیرە گذاشتم و اونو هم کنار زبان شناس میخونم و بعضی وقت ها نمیرسم هر دوشون رو بخونم و لایتنر و انتخاب میکنم

4 پسندیده

بنظر من اولویت را به درس زبانشناس بدید و در کنارش تایمای کوچک کوچک را به لایتنر بدید آن شاء …به هر دو می‌رسید

4 پسندیده

فوقالعادە بود راهنماییتون خیلی ممنونم

4 پسندیده

امیدوارم شماهم بە هدفتون برسید

3 پسندیده

خیلی خوبه ک تا تموم نکردین به قسمتای بعد نمیرید ولی بنظرم در کنارش اگه براتون خسته کننده شده میتونید برای عوض شدن روش و یک انرژی یک اهنگ انگلیسی رو بررسی کنید و دوباره ادامه داستان ها

4 پسندیده

سلام من دی که بیاد میشه یکسال از زبانشناس استفاده میکنم سطحم سه هستش ولی مشکل من اینه که همش زنجیره مو میشکنم با اینکه خیلی علاقمندم به زبان واین که بشدت بهش نیاز دارم نمیدونم چه کنم

4 پسندیده

منم تقریبا مسئله شمارو داشتم منظم نبودم اما با برنامه ریزی مسئلم حل شد.

4 پسندیده

بر خلاف شما من به همسرم گفتم حتی اگه خدای ناکرده مردم، زبانشناس رو به جای من بخونه مبادا زنجیره ام قطع بشه :rofl:

6 پسندیده

منم از فردا یه برنامه ریختم تویه تایم مشخص بخونم شاید زنجیرموقطع نکنم

5 پسندیده

دوستان سلام
انشالله همگی به هدفامون برسیم چرا که هدف های باارزشی داریم :books: :mountain_snow:
موفق و پیروز باشید :rose:

6 پسندیده

منم تقریبا این مشکلو دارم ولی الان واقعا انقد امتحان و تحقیق و مقالە بهم دادن کە بە کار روزانە خودمم نمیرسم :expressionless: ولی اگه برای خودتون هدف تعیین کنید کە میخوایید با یادگیری زبان بەچە چیزی دست پیدا کنید و دائما اثرات مثبتی کە زبان میتونە در ایندە واستون داشتە باشە تصور کنید میتونە واسە انگیزە کمکتون کنە

3 پسندیده

این تعهد واقعا رو سرعت روند یادگیری و بهبود و انگیزە خیلی تاثیر دارە من رکوردم تو زنجیرەم 63 روز هستش

4 پسندیده