معنی splatدر این داستان

به معنی تالاپ هست ؟میشه بیشتر توضیح بدید،چون تو دیکشنری یه جور دیگه معنی کردن

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی قلم‌موی سحرآمیز » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی سوم »

2 پسندیده

واسه معنی یک کلمه که چند تا معنی داره حتما باید به جمله نگاه کنی اگه به کلمات قبل و بعد splatدقت کنی همون معنی تلاپ یا همون صدای افتادن تو چاه رو میده

5 پسندیده

ممنون از راهنماییتون

2 پسندیده

غیر از راهنمایی درست و خوب دوستان، همیشه قبل از پرسیدن میتونین سرچ کنین سوالتون رو، احتمال زیادی داره که جوابهای خیلی خوبی براش پیدا کنین چون خیلی سوالها قبلا هم پرسیده شدن بارها.
اینجارو ببینین:

2 پسندیده

بله متوجه شدم من چون تازه واردم با فضا آشنا نیستم،نمیدونستم دقیقا چه جوری باید سرچ کنم و جواب بگیرم،

3 پسندیده

اصلا اشکالی نداره :blush::heart::rose: خیلیم خوش اومدین. برای همین اینجا گذاشتم که شاید کمک کنه.
کلمات کلیدی رو سرچ کنین کافیه. با همون ذره بین بالای صفحه که خودتون میدونین.
مثلا برای این سوال بزنین splat.
این کار دوتا خوبی خیلی بزرگ داره غیر از پیدا کردن جواب سوالتون. یکی اینکه به خاطر این سوال، ناخودآگاه کلی تاپیک دیگه میخونین و مطلب جدید ازشون یاد میگیرین.
دوم اینکه تاپیک تکراری کمتر میشه و اگر کسی خواست سرچ کنه گزینه های مناسب رو زودتر میبینه :blush::rose:

2 پسندیده

مرسی از راهنماییتون،امتحان کردم عالی بود ممنون:heart::pray:

3 پسندیده

خداروشکر که اینجوری بوده :heart_eyes::heart: مرسی از توجهتون و موفق باشین :muscle:t2::ok_hand:t2:

3 پسندیده