ارزیابی انگلیسی را از طریق شنیدن بیاموز

ارزیابی انگلیسی را از طریق شنیدن بیاموز
none 4.454545454545454 11

عالي

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

بنظرم مجموعه خیلی خوبیه، با توجه به سطح هرکس ،مطالب متنوع و جذابی داره که اطلاعات آدمو توی زمینه های مختلف بالا میبره و علاوه بر اون صدای گوینده دلنشینه و مدت زمان متن ها استاندارده، که همه اینها مانع خستگی و دلزدگی آدم میشه،ممنون از تیم زبان شناس

2 پسندیده

اگه بتونید امکانی مهیا کنید که بشه لیست دلخواه درست کرد و قابلیت پخش پشت سر هم داشته باشه عالی میشه

1 پسندیده

لیست دلخواه که همون توی صفحه اصلی میتونین دوره‌هایی گه دوس دارین رو نگه دارین. امکان پخش پشت سرهم هم وجود داره. اگر مشکلی داشتین از همکاران پشتیبانی بپرسین تا راهنماییتون کنن

excellen

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
چرا این مجموعه ترجمه نمیشه؟
ممنون از زحمات شما

سلام وقت شما هم بخیر
بخش کتاب های آموزشی ترجمه انجام نمیشه چون متد یادگیری کتاب های اموزشی اینه که بدون ترجمه پیش برید و سعی کنید در قالب انگلیسی یادبگیرید.
دوره های با ترجمه داریم که میتونید وارد کاوش بشید دسته بندی دروس ترجمه شده رو ببینید.

بزرگترین کمبود اپلیکیشن زبان شناس نبود یک ردیف تو صفحه اول هست که به دلخواه ما چیده بشه نه آخرین بازدید
مطمئنا اگر نظرسنجی هم بذارید اکثریت همینو میگن

اگر دوره ای رو باز کنید به صفحه اصلی برنامه اضافه میشه دوست خوبم.
هر دوره ای رو که دوست دارید میتونید در صفحه اصلی نگه دارید

1 پسندیده

متن بیشتر درس ها خالی نشون داده میشه… برای شما هم اینجوریه یا فقط مال من مشکل داره؟؟؟

کدوم درس ها خالیه؟ ممنون میشم با عکس نشون بدید تا دقیقتر راهنمایی کنیم

perfect

سلام مرسی از زبانشناس
میشه لطفا ترجمه همه سطوح رو بذارید من چندین ماه چک میکنم و ترجمه سطوح دوم به بالا رو نداشتید
ممنونم

سلام دوست خوبم برای یادگیری زبان جدید نیازی به اتکا به ترجمه نیست و اگر برخی دوره‌ها ترجمه دارن برای این هست که مخاطبان مبتدی درک بهتری از مفهوم درس داشته باشن اما اینطور نیست که ترجمه برای همه دوره‌ها صورت بگیره و همینطور اتکا به ترجمه برای یادگیری زبان به هیچ وجه توصیه نمیشه. :rose::blue_heart: