چالش زمستانه جعبه لایتنر

مسابقه گروهی مثلاً به دو گروه تقسیم می شویم و شاخص لغت های هر گروه با گروه دیگر مقایسه بشه فکر کنم بهتره.

6 پسندیده

سلام منم هستم لطفا منم اضافه کنید

6 پسندیده

7 پسندیده

خانم باقری چالش جدید رو زود تر بزنید بهتره چون موقع عید همه پراکنده میشن.

6 پسندیده

به نظرم شاخص روزانه رو ملاک قرار ندید بهتره. چون به مرور لایتنر رو سنگین میکنه و ممکنه کم کم بعضی از افراد از لایتنر زده بشن.

4 پسندیده

پس فکر کنم دوستان با جمع شاخص لغت موافق نیستند درسته؟
می تونیم از قسمت می دانم زبانشناس،تعداد لغتی که تو روز یا گرفتیم رو شات بزاریم در کنار شات لایتنر بهتر نیست؟

6 پسندیده

دوستان فقط زوم کنید قبل شات که آمار و ارقام معلوم بشه .مثل این :

خانم باقری اگه سرتون شلوغه بفرمایید من تایپیک جدید رو میزنم اگه هم نه خودتون بزنید فرقی نداره .فقط دوستان تا امشب نظر بدن.
@sajjadbabolghani
@Agha_Mohammad
@zaribano
@zeinab-gdr
@mohabbat22
@khanombagheri
@abbas_17
@fatemeh494
@modeli259
دیگه اگه اسم کسی رو نگفتم یادم رفت ببخشید

7 پسندیده

9 پسندیده

آره به نظرم “می دانم” بهتره.
خب چیزی که پای ثابت چالش هست گویا شات لایتنره که همه اجماع دارن.
از بین شاخصهای دیگه، به نظر من “می دانم” و “شنیدم” گزینه های خوبی هستن. ۳ تا شد. لایتنر، میدانم و شنیدم.

فقط به عنوان یک پیشنهاد عرض میکنم که میتونیم دوسه تا از این موارد رو ملاک قرار بدیم. مثلا سه تا گروه بشیم و میانگین شاخص لغت روزانه، مدت زمان “شنیدم” و تعداد لغات “میدانم” بشه پارامترهای رقابت. این هم که گفتم میانگین برای این هست که ممکنه افراد جدیدی بیان توی چالش و بخوان وارد گروه ها بشن که بالتبع تعداد افراد گروه ها متفاوت میتونه بشه

حالا این یه پیشنهاد خام هست. نظر دوستان ارجح هست.

8 پسندیده

موافقم.اینطوری بهتر میشه

6 پسندیده

موافقم بقیه دوستان هم نظر بدن به اجماعی میرسیم و تایپیک جدید رو میزنیم

6 پسندیده

البته شات کلی جمعه ها فراموش نشه :joy::joy:

7 پسندیده

ولی به نظرم یه شات از بخش شنیداری باشه خوب میشه

7 پسندیده

البته باید به گم بخش شنیداری ،تو این تایپیک متمرکز روش کار شده و دوستان شنیداری بالایی دارن.

9 پسندیده

نظر من اینکه در طول هفته شات شاخ لغت ،میدانم و لایتنر و جمعه ها شات کلی و پنجشنبه ها میانگین میدان و مسابقه گروهی .

5 پسندیده

سلام دوستان روز بخیر :hibiscus:
من هم این که شاخص مد نظر رو می دانم قرار بدهیم بهتر هست

ولی مثلا اگر پایه ۱۰ لغت در نظر بگیریم بعد یک روز کامل قشنگ لایتر مرور کنیم با همون جعبه لایتر چه به خواهیم چه نخواهیم کلمات قبل هم مرور میشه :blush:
اینجوری هم لغت رو کار کردیم هم لغات جدید

شاخص می دانم خوبه ولی شاید نشه خیلی از لغات به صورت می دانم تبدیل کرد ولی با لایتر و شاخص لایتر بهترین ملاک هست :hugs:

آزمایشی مسابقه بدیم بینم چه جوری میشه که اگر خوب بود و مفید ادامه بدیم🌼

دیگه بخش شنیداری اینها همه در چالش ۱۴۰۰ هست دیگه باز اگر دوست داشتید بیان اونجا شنیداری مسابقه بدیم :upside_down_face::grin:

4 پسندیده

به نظرم شات ها در طول هفته فقط لایتنر باشه.بقیه قسمت های برا جمعه

5 پسندیده

@abalfazl سلام،چطوری زوم کنیم ؟

4 پسندیده

سلام چجوری عکس رو زوم می کنی؟ همون جوری وسط آمار کن اهدا معلوم میشه

3 پسندیده

اهدا چیه ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3 پسندیده