3 ذهنیت که انگیزه شما را برای یادگیری انگلیسی دو چندان می کند

سلام و تشکر از مطالب عالی که فرمودین.
نکاتی که در این مقاله اشاره شد نکاتی هست که هر زبان اموزی در مسیر یادگیری بهش بر میخوره. قطعا همه ما روزایی رو تجربه کردیم که به شدت دچار افت انگیزه میشیم و یا هدفامون تغییر میکنه و یا دچار پریشونی از ادامه مسیر میشیم.
نکات موجود در مقاله تلنگر خوبی برای این بود که بتونم درست باهاش برخورد کنم.
ولی خب همه ما باید بدونیم واقعا تنها کسی که میتونه اخرش کمک کنه بهمون خودمونیم تا خودمون نخوایم تغییر کنیم چیزی تغییر نمیکنه .
امیدوارم همه با انرژی صد درصدی به مسیر موفقیتشون ادامه بدن. آمین :pray::v::hibiscus:

18 پسندیده

بله، همه باید نگرشمون رو تغییر بدیم و برای رسیدن به هدفمون تا آخرش پیش بریم.
تنها کسی که میتونه کمک کنه خودمونیم. باقی مردم فقط حق دارن پیشنهاد بدن.
مرسی از شما

15 پسندیده

مقالتون عالی بود :clap::clap::clap:
واقعاااا درمورد موضوعی بود که واسه همه اتفاق میوفته
من خودم بعضی روزا خیلی دلسرد میشم
احساس بی انگیزه ای بهم دست میده
حس میکنم تلاشم هییییچ فایده ای نداره
حتی شده کلی هم گریه کردم

اما عصر همون روز واقعاااا احساس پشیمونی میکنم که چرا صبح رو از دست دادم
و جبرانش میکنم

بدترین حس توی زندگی واسه من همینه که یه روز از خواب بیدارشم و احساس سرد بودن نسبت به زبان که واقعا بهش علاقه دارم داشته باشم

بازم ممنون بابت مقاله عالیتون :rose:

10 پسندیده

خواهش میکنم.
گریه چرا آخه :grin: سخت نگیرید. انگلیسی بچه خوبیه فقط باید باهاش بازی کرد

9 پسندیده

مثل همیشه عالی … وجود افرادی با پشتکار شما و دوستان دیگه تو تالار از عوامل انگیزه سازه

یکی از کارایی که باید بکنی اینکه تصمیم بگیری بخوای اون کارو انجام بدی
بنظرم برای پایان عالی هر هدفی باید شروع عالی داشت و هر چی سخت وبیشتر تلاش بشه درصد موفقیت بالاست

8 پسندیده

بله کاملا صحیحه، به جمله خوبتون یه کلمه ثبات هم اگه اضافه کنیم جمله ای بی نقص میشه.

“برای پایان عالی هر هدفی باید شروع عالی داشت و تو روند ثبات رو رعایت کرد، هر چی سخت وبیشتر تلاش بشه درصد موفقیت بالاست”

9 پسندیده

بله همینطوره …ممنونم

4 پسندیده

عرض سلام
واقعا که نمونه ای عالی از پشتکار و انگیزه هستید.
یه جورایی خود شما دیگه شدی هدف .
واقعا خسته نباشید از ای این همه تلاش.
مطلبی که ارایه دادید فوق العاده برای من تاثیرگذار بود .
سپاس

8 پسندیده

سلام. شما لطف دارید.
خوشحالم که مورد قبول واقع شده.
ایشالا لایق این همه تعریف شما باشم

7 پسندیده

چیزایی که واسم مهمه و واقعاااا بشون علاقه دارم
وقتی احساس کنم دارم ازشون دور میشم
یا
نمیشه بهشون برسم
یا
زحمتهام نتیجه ای نداره
یا احساس کنم دارم درجا میزنم

واقعااا اشکمو درمیاره
یه نمونش همین زبان

6 پسندیده

صد در صد ، شک نکنید به شیوه ی ارایه تون.

5 پسندیده

سپاس از شما وقلم توانمندتون…مثل همیشه مطالب مفید وامید بخش بود…این قضیه بهرحال برای همه کم وبیش بوجود میاد ولی اگه اراده وانگیزه منطبق با اهداف باشند رسیدن به موفقیت حتمی ترخواهد بود…
بعنوان مثال بدونیم که برای یادگیری زبان یه راه طولانی در پیش داریم و انگیزمون رو هم به همون اندازه باید تقویت کنیم که طی مسیر کم نیاریم یا اگه گاهی هم کم آوردیم بتونیم بسرعت به این قضیه غلبه کنیم و یه شروع دوباره داشته باشیم…
مشتاقانه منتظر مطالب ارزشمندتون هستیم…

10 پسندیده

واقعا خسته نباشید بابت تهیه تمام مقاله ها و اینکه از وقت خوندن خودتون میزنید و مارو تو درست خوندن زبان یا هرچیزی کمک میکنین
موفق باشین

10 پسندیده

این یه جور وسواسه. سعی کن ازش به نحو درست استفاده کنی. چون خود همین میتونه راهی واسه موفقیتت باشه.

خواهش می کنم سارا خانوم عزیز. بله کاملا درسته.:rose:

خواهش میکنم شما لطف دارید :rose:

7 پسندیده

خیلی خیلی مفید بود.استفاده کردم.این جمله رو به ذهنم میسپارم

دست شما و کسی که جرقه ی این موضوع رو در شما روشن کرد درد نکنه :smiley:

5 پسندیده

خواهش می کنم :rose:

بله دستشون درد نکنه :wink::grin:

5 پسندیده

این اهداف به نظرم از پیدا کردن شغل و سفر به آمریکا و انگلیس و غیره لذت بخش ترن

کلش آو کلنزو فراموش کردی :wink:

من ازون اول راهنمایی تا آخر دانشگاه زبانم از همه همکلاسیهام بهتر بود و خیلی مورد تشویق و تحسین و حسودی قرار گرفتم (دقیقا برعکس ای جی که میگه خاطره مدرسه رو پاک کنید)
و خاطرات بسیارررر خوبی از زبان تو مدرسه دارم
حتی یه جلسه تو دوره ی کاردانی به بچه ها درس دادم :see_no_evil: (استاد به چالش دعوتم کرد)

طبیعتم دقیقا یادگیری زبانه و از هر چیزی که مربوط به زبان باشه لذت میبرم (خداروشکر :pray: )

13 پسندیده

چه خوب که خاطرات خوشی دارین خداروشکر.
ولی من متنفرم از دوران مدرسه😂
چون اصولا معلمایی به ما میفتادن که عاشق ریدینگ خونی سریع بودن . بعد کافی بود تپق بزنی عصبی میشدن😂 نمیدونم چه کاری بود خب.با خودشون نمیگفتن بابا اخه مهارت تندخوانی از اسمون نمیفته رو سرمون که تمرین میخاد
خلاصه نمیدونم بگم خدا ازشون بگذره یا نگذره😅

5 پسندیده

آره فکر کنم 99 % آدما از زبان انگلیسی دوران مدرسه خاطره خوشی ندارن

4 پسندیده

نمیدونم تو سایر جاها هم اینجوری بود یا نه.
تو مدرسه ما اگه تقویتی نمیرفتی نمرتو کم میکردن.
بابت همین موضوع من دوم راهنمایی عربی رو شدم 9 :joy: ( هر چند عربی ضعیف بودم ولی جلو چشمام 3 نمره ازم تو دفتر نمرش کم کرده بود)

زبان انگلیسی رو من دوره راهنمایی با بازی مزرعه دار یاد گرفتم. تمام گیاه ها و گلها و … قارچ و غذا و هزارتا چیز دیگه و از اون یاد گرفته بودم ( بدون دیکشنری)
کلا دوره راهنمایی دبیرستان مشغول فتح کردن بازی های سونی و کامپیوتر بودم حوصله درس خوندن نداشتم. :grin:

6 پسندیده