کنکور زبان انگلیسی در اینجا😎

سلام.من امروز برای کنکور زبان ثبت نام کردم.:sunglasses:
از استادان گرامی که در اینطور موارد تجربه ی خوبی دارن خواهش میکنم که کمک و راهنماییم کنن کنن درمورد اینکه چه کتابهایی را باید بیشتر بخونم که نتیجه ی بهتری بگیرم :muscle: انشاءالله و به چه روشی و با چه برنامه ریزیی تست بزنم:pray::pray:
میشه کمکم کنین استادان گرامی؟!.

6 پسندیده

خواهش میکنم کمک کنید.:pray:
لایک که فایده نداره…:grinning:

4 پسندیده

بله من سوالم از مربی هایی هست که تجربه ی این کار رو دارن که برای کنکور وآزمونها راه حل و تمرین خوبی دارن🙏
سلام. :wave:من رشته ام تجربی هست.میخوام در کنارش کنکور زبان انگلیسی هم بدم:grin::rose:

4 پسندیده

اساتید ما همچنان منتظریم …
:pray::grin::rose:

4 پسندیده

سلام دوست خوبم این ویدیو رو ببینین انشالا بتونه براتون کمک کننده باشه

7 پسندیده

سلام استاد گرامی.:cherry_blossom:
ممنون از پاسخی که دادین.:pray::pray:
من یک دانش آموز هستم که خیلی به زبان انگلیسی علاقه دارم و چون توی روستایی زندگی میکنم که متأسفانه معلم های زبان انگلیسی به هر دلیلی از تدریس زبان از همون سال هفتم مارو با مشکل مواجه میکردن یعنی سر کلاسهای خودشون به طور منظم حاضر نمیشدن و هروقت هم حاضر میشدن به خاطر درگیری هاشون خوب به ما درس نمیدادن…:pensive:
درحالی که من میدیدم که برخی از اقوام مون که در شهر بودن به راحتی انگلیسی رو یاد میگرفتن ولی ما خیر…
البته برخی معلمامون هم خوب بودن و زحمت زیادی کشیدند…لازم به ذکر است که من در اون موقع تلفن همراه نداشتم و در سالهای آخر دبیرستان با زبانشناس آشنا شدم…متأسفانه…:pensive:.
از اساتید زبانشناس میخوام که به خاطر علاقه ای که به زبان دارم مثل اونها…بهم کمک کنن:pray::pray: و اگر سوالات کنکور سراسری که احتمال داره توی کنکور بیاد رو در دسترسمون قرار بدن چون بازهم متأسفانه این روزها این سوالات رو کسانی دارن به فروش میرسونن که هیچ بویی از زبان نبردن و فقط به فکر منافع خودشون هستن.
من به سوالات و…دسترسی ندارم و خواهش میکنم در دسترسم بگذارین تا بتونم استفاده کنم و در این کنکور زبان موفق بشم.:pray::pray::pray::rose::rose:
من عاشق زبان انگلیسی هستم اما نمیدونم چطور با این پایه ی ضعیف در کنکور زبان موفق بشم…
ممنون از همه ی اعضاء زبانشناس.:pray::pray::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام دوست خوبم @aligh85
ببینید دفترچه های سوالات کنکور رو یا از داخل سایت سنجش میتونید دانلود کنید یا داخل گوگل سرچ بزنید بهتون میده

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=6639

https://eshraghtrans.com/.post/danlvd-sooalat-v-klid-knkvr-srasri-rshth-zban-hai-kharji-sal-hai-85-ta96

اینجوری دفترچه هر سال رو جدا بهتون میدناما اگه میخواین به صورت مجموعه یا کتابی باشه که همه رو مثلا 20 سال اخیر رو یکجا جمع کرده باشه باید کتابایی مثل گاج قلم چی، خیلی سبز و اینا رو تهیه کنید

9 پسندیده