7 دلیل که چرا کلاس های زبان ما را به موفقیت نمی رسانند و راه حل آنها چیست؟

درسته عزیزم ممنونم:rose::rose::rose:
ولی تا به الان نتونستم کسی رو پیدا کنم…

2 پسندیده

من هم قبلآ مثل شما بودم تا اینکه با کامبیز جان کلاس برداشتم و الان هر روز دارم مکالمه میکنم خیلی خیلی بهتر شدم قبلآ اصلآ نمیتونستم به این راحتی مکالمه کنم. چاره اش اینه که حتمآ یه پارتنر پیدا کنید و مکالمه داشته باشید بهتون قول میدم خودتون هم اگه تلاش کنید بعد چهار ماه خیلی خیلی عالی میشید. بعد 4 ماه من تونستم با یه شرکتی تو انگلیس تماس بگیرم و درخواست کار داشته باشم.

10 پسندیده

سلام ممنونم آقا بهنام…
بله درسته باید شروع کنم…
فقط آقا بهنام باید هم سطح باشیم که مکالمه رو شروع کنیم؟
البته هنو کسی رو پیدا نکردم…
:grinning:

3 پسندیده

ممنون استاد کامبیز گرامی . خیلی هم خوب بود :nose:

1 پسندیده

آفرین آقا فرزاد. من هم مثل شما هیچ وقت تجربه کلاس های زبان بیرون از مدرسه رو نداشتم همیشه خود اتکا بودم تا اینکه به تالار زبانشناس رسیدم و الان خیلی زاضیم البته از اینکه اینجا هستم.

3 پسندیده

سلام چطور میشه با آقا کامبیز کلاس داشت؟

3 پسندیده

سلام دردانه جان
ببخشید من جواب دادم
شما میتونید به آقا کامبیز تو خصوصی پیام بدین و ایشون راهنماییتون میکنن :relaxed:
موفق باشی خانم ⚘⚘

4 پسندیده

خوب طبیعتآ برای اینکه مکالمتون روان و سلیس بشه شما نیاز به کسی دارید که از شما خیلی بهتر باشه و بتونه راهنماییتون کنه.اگه هم سطح باشید یاد گیریتون کند پیش میره چون ممکنه هر دو تاتون سر یه سری جمله مشکل داشته باشید و نتونید مشکل رو حل کنید پس در نهایت بازدهی زیادی نخواهد داشت.

موفق باشید

9 پسندیده

ضمن تایید فرمایشات آقا بهنام،به اعتقاد من مکالمه باهم سطح آسیبش به مراتب بیشتر ازسودش هست ،چرا که ممکنه اطلاعات بصورت اشتباه توی ذهن ثبت وضبط بشه وبرای همیشه باقی بمونه، چون هدف ما از مکالمه فقط استخراج ورودی که جذب کردیم نیست وهدف بهبود مهارتهای زبانی هست…

6 پسندیده

بله درسته اگه هم سطح باشم خب هر دو اول کار هستیم ممنونم از شما @sara999
@user1000 تشکر آقا بهنام لطف کردین…

3 پسندیده

سلام عزیزم. خواهش میکنم خیلی هم لطف داری. ممنون

2 پسندیده

سلام
همون طور که فرمودین کلاس رفتن می‌تونه وقت گیر باشه و یه چارچوب و مرز برای آموزش زبان تعیین کنه که باعث میشه زبان آموز تا حدزیادی برای پیشرفت متوقف بشه اما…همه ی اینا بستگی به شخصی داره که میخواد زبان یاد بگیره یسری از افراد هستند صرفا برای وقت تلف کردن و فان میان کلاس زبان که نه تنها خودشون بلکه باعث میشن بقیه هم سر کلاس چیزی متوجه نشند اما یسیری هم هستند که در کنار آموزش داخل آموزشگاه ها خودشونا محدود نمی‌کنند و سعی میکنند به بهترین نحو ممکن از زبان استفاده کنند و این باعث میشه روند یادگیری زبانشون سریع تر بشه و همینطور یسری از آموزشگاه هایی که استاندارد هستند باعث میشن انگیزه و اعتماد به نفس زبان آموز بیشتر بشه اما همه ی اینا به اونی که میخواد زبان یاد بگیره و هدف و مقدار تلاشش برمیگرده:ok_hand::pray::maple_leaf:

5 پسندیده

ممنون آقا کامبیز بابت مقاله ی خوبت

1 پسندیده

به منم خواهش کنم میشه یاد بدین؟

1 پسندیده

سلام متوجه منظورتون نشدم اگه منظورتون مکالمه هستش که شما میتونید با آقا کامبیز کلاس بردارید @YoKambiz

موفق باشید

1 پسندیده

ویدئو به پست اول اضافه شد. کلیک کنید.

9 پسندیده

بسیار عالی :clap::clap::clap:
این مقاله یکی از تاثیر گذارترین های تالاره
ویدئو هم که دیگه تکمیلش کرده :+1:
دوستانی که تازه به جمعمون اضافه شدن از دست ندن این مطلب رو
تشکر ویژه از لیدر درجه یک زبان شناس :rose::rose:

6 پسندیده

واقعا عالی شده ممنون آقا کامبیز
:upside_down_face: :heart_eyes:

3 پسندیده

الان وقت کردم فیلمو ببینم. خیلی عالی بود
یه منبع عالی برا کسانی که هنوز با یادگیری زبان دست و پنجه نرم می‌کنند.
اون آخرشم خیلی جالب بود.
میخوام کلا زبان یاد بگیرم :sweat_smile:
خیلی بامزه بود

3 پسندیده

ممنون فاطمه خانوم عزیز. شما لطف دارید :rose::rose::rose:

مخلصم دوست عزیز :rose::rose:

مرسی ازتون پروین خانوم :rose::rose::rose:

4 پسندیده