تکنیک tprs روشی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی و تدریس آن

من از بس زبان انگلیسی تمرین کردم مثلا فارسی یادم رفته مثلا:joy::grin: (جمله‌بندیم فقط)

3 پسندیده

درود بر شما خیلی عالی و مفید بود.
از این روش یادگیری به وجد اومدم.
کلی انگیزه گرفتم برای ادامه…

:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

بسیار عالی تو سایت picofile.com آپ کنید که استفاده کنیم ممنون میشم.

3 پسندیده

خد مت شما

https://s17.picofile.com/file/8423036334/Blaine_Ray_TPRS_by_Blaine_Ray_TPRS.pdf.html

4 پسندیده

سلام خسته نباشید با مقاله ی خوبتون.
به شدت معتقدم که اگه دنبال چیزی برید، حتما راه حل ها خودشون میام سمتتون، چند روز بود که میخواستم متد های آموزش زبان دوم رو بخونم، یه کتاب دارم که تمام متد هارو گفته ولی کم توضیح داده بود، پس نرفتم سراغش ولی میدونستم که پیدا میشه که امروز صبح این مقالتون رو دیدم. مرسییییی
والا من راضی ام که این روش در اموزشگاه ها یا مدارس خصوصی تدریس بشه ولی واقیعت اینِ که، بیشتر از اینکه اشخاص به دنبال نتیجه ی خوب باشند، دنبال اینن که زبان اموزا بیشتر برن سر کلاساشون و پول بیشتری به دست بیارن. وگرنه خانواده ها که پول میدن، حالا یکم بیشتر هم بدن، راضی ان، فقط بچشون بعد چهار سال کلاس زبان، حداقل بتونه ارتباط برقرار کنه با یک انگلیسی زبان.
و واقیعت دیگر اینِ که اکثر معلم ها با احترام دنبال یه روش اسونتر هستند، همین روش ترجمه انگلیسی به فارسی که اولین متود امدزش زبان انگلیسی در جهان بوده…خخخخ فکر کنید، هنوووز دارن روش اموزشی اولیه رو ارایه میدن و جالب تر اینِ که خودمون هم هنوووووز اصرار داریم که این روش رو توی زبان شناس هم پیاده کنیم، خودم از این افراد هستم که ناخوداگاه میرم سراغ ترجمه.
و متاسفانه اعضای بیشتری هم هستن.

5 پسندیده

من منظورم معلم ها در مدارس هست، وگرنه مدرسین زبان در اموزشگا ها خیلی خلاق تر هستند

3 پسندیده

متشکرم ازتون

بله در حال حاضر برخی از موسسات به روش های جدید آموزش میدن تا جایی که شنیدم ولی خب خود مردم هم متاسفانه فکر میکنم این روش مسخرست چون اونقدر شست و شو مغزی عمیقه که مردم فکر میکنم آموزش فقط باید مدرسه ای باشه

6 پسندیده

سلام بر شما :rose: من که روی این تگ ها میزنم پیغام میده صفحه وجود ندارد یا خصوصی است.
چطور میتونم ببینمشون؟!

5 پسندیده

از این لینک استفاده کنید. چون اون تگ رو حذف کردیم

4 پسندیده

بله بینهایت ممنونم ازتون :rose:

4 پسندیده

سلام و احترام و تشکر. چطور باید از مکالمات بخش فعالانه زبانشناس به روش tpls, استفاده کرد؟ در این فایلها صرفا سوال و پاسخ خوانده میشود.

1 پسندیده

سلام روزتون بخیر
شما اگه تلاش کنید قبل از گوینده با صدای بلند به سوالات پاسخ بدید به صورت فعالانه تمرین می کنید که اثر بخشی بیشتری هم داره.

4 پسندیده

من‌از وقتی شروع کردم آموزش زبان انگلیسی با این شیوه، هر کسی حتی از اساتید زبان متوجه شده با این شیوه پیش میرم ،واکنش جالبی نشون نداده و حتی گاها به مسخره بهش نگاه شده.
ولی من خودم واقعااااا حس میکنم ( به خصوص با پیش رفتن با دوره انگلیسی قدرت دارم تجربه میکنم) که قابل قیاس با هیچ کدام از شیوه هایی که در تمام دوران مدرسه و دانشگاه و حتی کلاس های زبان در حال اجرا شدنه نیست.
من مطمئنم این شیوه فوق العاده بازدهی خوبی داره اونم در کمترین زمان و با کمترین انرژی مورد نیاز .

یکی از بهترین روش هایی است که زیرکانه ساختار مغزی رو برای یادگیری در خدمت میگیره

3 پسندیده

من کتابشو دارم آقا کامبیز اگه خواستید براتون بفرستم

1 پسندیده