📚 زیبوک گردی. 1400

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom::blossom:
این داستان هم از مجموعه داستان های گوسمبامس تموم شد . :heart_eyes::heart_eyes:
خیلی جذاب بود :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::grin::grin:

7 پسندیده

زری بانو جان تاکید کن کتابی رو انتخاب کنند که حداقل ۸۵ درصد لغاتش رو بلد باشند.

7 پسندیده

سلام فاطمه خانوم. اگر کسی بخواد فشرده خوانی کنه نیازی نیست حتما 85 درصد لغتها رو بلد باشه. قطعا اگر دوستان کتاب سخت انتخاب کنن خسته میشن. بهرحال انتخاب با خودشون هست.

10 پسندیده

جمعه 29 بهمن ماه :seedling:
سلام و شب بخیر :rose:

داستانهای مصور صوتی

:blue_heart: :seedling:

6 پسندیده

7 پسندیده

فصل اول تموم شد .خیلی خوب بود.

6 پسندیده

شنبه 30 بهمن ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

7 پسندیده

4 پسندیده

5 پسندیده

اصلا دوست ندارم این کتاب های رامونا تموم بشه واقعا احساس خلا میکنم :sweat_smile:،

8 پسندیده

یکشنبه 1 اسفند ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

6 پسندیده

بسیار عالی :rose: این چهار پیمان چی هستن؟

3 پسندیده

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام، وقت همگی بخیر.

کتاب The invisible life of Addie Larue نوشته ی V.E. Schwab.

این کتاب یکی از کتاب های مورد علاقه ی من از ژانر فانتزی هستش. استایل نویسنده که خب عالیه، داستان جالبی داره و از همه مهم تر فقط ی رمان نیست.

داستان دو تا شخصیت اصلی داره، ادی و هنری.

ادی دختریه که تو یکی از روستا های فرانسه به اسم ویون به دنیا می یاد و میشه گفت شخصیت آزادی طلبی داره و از زندگی چیزی جز اینکه بتونه واقعا لمسش کنه نمیخواد. ادی شب ازدواجش، در عوض آزادی و زمان، روحش رو به خدای تاریکی میفروشه. در حقیقت پیمانی که بسته میشه اینه که تاریکی زمانی میتونه روح ادی رو ب دست بیاره که ادی دیگه نخوادش. چیزایی که ادی میخواد بهش داده میشه، ولی با دادن اون ها، چیزای دیگه ای از ادی گرفته میشه تا اون رو هر چ زود تر از پا دربیاره. ادی برای همیشه زندگی میکنه اما هر کس که با اون آشنا میشه، بعد از ی مدت اون رو فراموش میکنه. در حقیقت ادی نمیتونه از خودش اثری بجا بزاره، چ روی آدم های اطرافش، چ روی اشیا. نمیتونه بنویسه، طراحی کنه، بشکنه، اسم واقعیش رو به کسی بگه، مالک چیزی باشه یا حتی تو یاد کسی بمونه. ادی ۳۰۰ سال زندگی میکنه تا اینه که با پسری به نام هنری تو ی کتاب فروشی آشنا میشه که طلسم ادی روش کار نمیکنه و…

چیز جالب در مورد این کتاب اینه که دنیای ادی ی دنیای کاملا متفاوت از اون چیزیه که ما تجربه میکنیم و این خیلی جالبه که آدم اهمیت چیزای ساده ای مثل ی اسم، ی خاطره، یا حتی مفاهیمی مثل آینده و گذشته رو میبینه.

و شخصیت دوم داستان، یعنی هنری، واقعا شخصیتی هست که من خودم ب شدت باهاش احساس همدردی کردم، چون نماینده ی گروهی از جامعست که نمیدونن با زندگیشون چیکار کنن و ترسی که این سردرگمی براشون میاره نمیزاره که زندگی کنن.

زمان کتاب: ۱۷ ساعت.

Life is so brief, and every night in Rennes I’d go to bed, and lie awake, and think, there is another day behind me, and who knows how few ahead.

He is all restless energy, and urgent need, and there isn’t enough time, and he knows of course that there will never be.

That time always ends a second before you’re ready.

That life is the minutes you want minus one.

Blink and half your life is gone.

I do not want to die as I’ve lived.

Born and buried in the same ten-meter plot.

“Listen to me.” Her voice is urgent now. “Life can feel very long sometimes, but in the end, it goes so fast.” Her eyes are glassy with tears, but she is smiling. “You better live a good life, Henry Strauss.”

#پیشنهاد_مطالعه

12 پسندیده

بخش دوم هم تموم شد.خوب بود.

8 پسندیده

7 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom:

کتاب دوم از مجموعه گوسمبامس

کتاب دوم از مجموعه رومانا ( یک قسمتش تیم نخورده چون سینک نشده از یک دستگاه دیگه خوندم )

8 پسندیده

اینم فصل اول از مجموعه voa کامل خوندم

قسمت دهم از نیمه متوسط

8 پسندیده