آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

سلام وقت بخیر با عنوان انگلیسی پایه بدون تلاش در زبانشناسه

1 پسندیده

خانوم تو فیلم دیگه
کی پس؟:blush:

ببخشید در حال حاضر دروس انگلیسی پایه‌ای بدون تلاش به طور کامل بارگزاری شده؟؟!

1 پسندیده

بله کامل بارگذاری انجام شده.

3 پسندیده

درود. در توضیحات دوره‌ی Flow English نوشته شده «دروس سطح بندی شده اند» ولی چیزی که دانلود کرده‌ام سطح‌بندی نشده، و درسها شماره‌ای ندارن.

درود. متاسفانه لینک دانلودی برای دوره‌ی « تلفظ انگلیسی بدون تلاش یا Effortless English Pronunciation Course» وجود نداره. لطفا لینک رو قرار بدید.

سلام وقت بخیر… ببخشید من ی سوالی دارم ک بارها پرسیدم ولی ب نتیجه و جواب واضح نرسیدم… باتوجه ب توضیحات مفید شما… از شما میخوام کمکم کنید…
من ی ماه کلاس خصوصی شرکت کردم هفته ای سه روز
خودشم میگن سطخم الان b1هستش
من کتابای opd
Tactics for listening basic
Skills words
دارم میخونم
و درکنارش میخولم از این برنامه استفاده کنم
منتهی سردرگم شدم هنوزم نمیدونم کدوم درس واس سطحم خوبه
من مکالمه و گرامرم ضعیفه
دایره لغاتم تقریبا خوبه
نیمچه داستان سه درسش خوندم همش معنیش فهمیدم منتهی جمله بندیش برام جدید بود
لطفا بهم بگین کدوم قسمت کارکنم ک speaking و Grammar
بهبود پیدا کنه
ممنون میشم

من نفهمیدم
من تهش نفهمیدم که تو Effortless English Pronunciation Course باید بیشتر به اون main lecture بپردازم و تمرین کنم یا به اون Pronunciation practice؟ بعداشم تو توضیحات بخش ویدیو اصلی گفته که:

شما با دیدن حرکات ایشون و تقلید اونها میتونید تمرین کنید.

ولی تو توضیحات بخش فایل تمرینی گفته:

این فایل میشه گفت مهم ترین فایل داخل هر درسه. شما در طی 5 روز باید حداکثر وقتتون رو برای این فایل ها بزارید. مثلا اگه درس مربوط به تلفظ صحیح Th بشه. اون فایل تمرینی شامل کلماتی میشه که با TH شروع میشن که شما وادار بشید ازشون استفاده کنید و کم کم بهتر بشید.

الان اینهمه چیز میز گفتم که بپرسم: الان کدومش رو باید کار کنم؟ایا باید روی جفتش به صورت همزمان اون برنامه 5روزه ارایه داده شده رو اجرا کنم یا فقط روی فایل تمرین؟

شما هر دو قسمت رو تمرین کنید دوست خوبم

Hi first of all thank you for your efforts
the download link for business conversation is wrong
can you provide me with the right one ?

سلام وقت بخیر این نسخه رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

انگلیسی قدرت دیگه گوش دادن به یکسری درس هاش اعصاب میخواد. بس که aj همش جیغ میزنه. سرم درد میگیره. انرژی دادن با جیغ زدن بی مورد به نظرم فرق می کنه

1 پسندیده

من انگلیسی بدون تلاش رو دارم گوش میدم.به نظرتون بعدش انگلیسی قدرت رو شروع کنم یا چیز دیگه ای؟

سلام انگلیسی قدرت رو شروع کنید

سوال دیگه ام اینه باید برای هر درس یک ماه وقت گذاشت؟

هر درس با همه آیتم ها تا یک هفته مرور و تمرین کنید و اگر به درس مسلط نشدید بیشتر وقت بذارید مثلا دو هفته و یا بیشتر