افعال بعد از حروف اضافه

Taz was a good dog and enjoyed going on runs with Danelle
چرا بعد از on فعل run بصورت runing نیامده؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی تز، به سوی نجات » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان های واقعی » فصل: « تز، به سوی نجات »

2 پسندیده

@ShaghayeghAlavi
سلام میشه نظرتون رو بفرمایید

2 پسندیده

چون حال ساده هست و مثل یک عادت هست

2 پسندیده

چون بعد on اومده نباید ing داررباشه

2 پسندیده

سلام وقت بخیر.
run اینجا فعل نیست وبلکه اسم هست.
این قسمت ها رو هم مطالعه بفرمایین

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر خدمت شما عباس گرامی.

فکر میکنم ذکر چندتا نکته ضروریه تا دیگه مجددا این پرسش رو تکرار نکنین و براتون مطرح نباشه.

١- من سوالی که صلاح ببینم و فکر کنم باید جواب داده بشه، به چشمم بخوره، و جوابش رو بتونم بدم، صرفنظر از منشن شدن یا نشدن خودم، جواب میدم. منشن های متعددی به من در تالار هست که در کمال احترام، پاسخ داده نشدن.

٢- کلا از دوستان خواسته میشه تگ و منشن نکنن، ولی گاهی اوقات مبحث گره میخوره و دوستان جواب نمیگیرن بعد از مدتی، و بعد منشن میکنن. که کمی قابل درک تره. مشخصه که به مشکل جدی خوردن.

٣- اکثرا تذکر داده میشه که دوستان منشن نکنن. ولی اینکه به طور خاص به شما تذکر داده شد به این علت بود که از ابتدا و بدون اینکه منتظر پاسخ بمونین من رو منشن میکردین، و مهم تر از اون، بعد از پیام‌های متعدد در پی وی، به اذعان خودتون، یه سوال تقریبا بی هدف توی تالار میپرسیدین و منشن میکردین که جواب اون پیام‌ها رو بگیرین یا حال و احوالی کرده باشین که لطف شماست، ولی وقت دیگر کاربران رو هدر میده. من میتونم تایمی که روی چک کردن اون سوال میذارم روی سوالی بذارم که واقعا کاربری رو گیج کرده.

پرسش و وقت همه ی کاربران مهمه، نه فقط دوستانی که منشن میکنن.
نکاتی که گفتم فقط برای من نیست و در مورد همه ی همکارانم صدق میکنه.

پیشاپیش ممنونم از همکاری و لطف شما :rose:

5 پسندیده

وقت بخیر مربی گرامی :tulip:

نفرمایید،شکسته نفیسه :ok_hand:

این عادتو خیلی وقته ترک کردم،پاک پاکم :hugs::hugs::hugs:

البته این رقم به لطف دوستان عزیز!!! خیلی وقته درش بستس ،البته شما درقفل زدن بهش هم مختار والبته محقهستین ،کاملا،موافقم ،چون وقت مفید شما رو برای پاسخگویی می‌گرفت :clap::clap::+1:

این رو هم ترک کردم ،اگه انصاف بدین ،اووه خیلی وقته کم لطف شدیم و احوالی نمی گیریم ،اینو بزارین پای کم توجهی مصلحتی ما :relieved:

تاالان هم همین بوده و همه ما سپاسگزار شما هستیم ،اگه نظر سنجی باشه شما رکورددار پاسخ به زبانشناسان خواهید بود بی شک :clap::clap::ok_hand::+1::tulip:

لطف شما همیشه بوده و هست و مستدام باد :palms_up_together::palms_up_together::tulip:
در پایان عرض کنم ،این یکی دوتا پیام اخیر رو لیبل شیطنتبزنین ،خوب شیطون ،شیطونی و شیطنت کار کودک درونه ،میسپریمش به چوب و فلک :woozy_face:
البته مربی گرامی اگه دقت کرده باشین لحن پیامم _خدای ناکرده _جدی نبوده و نیست و جهت انبساط خواطر بوده و بس ،همین .
تمامی زحمات دلسوزانه و مشفقانه شما را پاسدارم،از دادار هستی برای شما مربی عزیز،متشخص وکاردان و تمامی مجموعه زبانشناس آرزوی سلامتی و بهروزی دارم
حقیقتا ،تمامی سخنان شما صائب و متین است ،بنده فقط از این ناراحت هستم که خدای ناکرده برداشت ناثوابی از سخنانم داشته باشید،اگر درلحن و کلامم درشتی ورنجشی محسوس بود ،تمام قد از شما پوزش می طلبم :pensive:
بجان زنده دلان سعدیا که ملک وجود
نیارزد آنکه دلی را ز خود بیازاری
:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
همیشه شاد باشید :hibiscus:
راستی الان شیطونه داشت گولم میزد منشن کنم ،ولی تو ترکم ،وِلِلِش بی خی خی (یعنی بیخیال) :eyes:

1 پسندیده