دورهمی انگیزشی 🎖️

God, how beautiful kind hearts are, do not withhold your love from them :smiling_face_with_three_hearts:

من که نمیتونم چیزی بگم ،شاید چشمهای ابری چیزی بگن :clap::ok_hand::pray:

7 پسندیده

خیلی زیبا و تاثیر گذار بود عباس اقا :tulip::smiling_face_with_three_hearts:
ممنون

5 پسندیده

سلام روز همگی بخیر :hugs: بسیار زیبا بود آقا وحید، کیف کردم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

بله کمک را هم اگه ب کسانی بکنیم ک عادت نکنن ب ما و نتیجه بخش باشه خوبه… اینکه همش دستشون پیش دیگران دراز باشه ولی ب خودشون یه تکونی ندن و عادت کنن ب گدایی ( حالا از ار نوع ) آدمو زده و خسته میکنه… آدم دوس داره درختش ب بار بشینه :slightly_smiling_face:

خیلی عالی بود عباس آقا، تشکر :pray::pray::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

ممنونم از تفسیرهای ناب شما ژینوس بانو،خوشحالم که مفید بوده :+1:

5 پسندیده

اینم برا انگیزه دهی ،ترکیدم رو تردمیل :woozy_face:

7 پسندیده
5 پسندیده

:clap::clap::clap:
خیلی عالی بود،

خدا نکنه :grin::grin:

انگیزه میخواسین بدین یا میخواسین دل ما رو بسوزونین ک تردمیل دارین :smirk::stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

6 پسندیده

تقدیم ب دوستان با صفا :slightly_smiling_face::smiling_face_with_three_hearts::grinning:

6 پسندیده

حالا عباس آقا شما ک اینقدر حرفه‌ای شدین با زبانشناس :upside_down_face: این کلیپایی ک ترجمه ندارنو میذارین خووو یکی مث من ک نمی‌فمه چی میگه :triumph: حداقل یه کوچولو خلاصه براش بنویسین :pray::blush:

6 پسندیده

باسلام ،من ادعایی ندارم،منم درتلاشم بیشتر بفهمم،مشکل بیشتر ما تو دایالوگ هست وگرنه شما هم بیشترش رو می فهمین :clap: :ok_hand:

6 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان خوبم صبحتون بخیر. :rose:

6 پسندیده

صبح بخیر :blush:،روز تون پر از شادی باد

6 پسندیده

سلام ،صبح بخیر و خوشی :clap:

6 پسندیده

صبح بخیر :sunrise_over_mountains::tulip:

گویا یه خورده عصبانی بودن :smile:

7 پسندیده

:raised_back_of_hand: اعتراض وارد نیس، قبلا مدعی شدین :relieved:

من فقط یه تکنالوجی را فمیدم :joy::joy:

5 پسندیده

عکس-و-گیف-متحرک-صبح-بخیر-7

:green_heart::green_heart::green_heart:

:yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:

7 پسندیده

بسیار عالیه ژینوس بانو ،دل انگیز بود :clap:

7 پسندیده

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: ممنونم از شما :pray::pray::pray: خوشحالم خوشتون اومده :hugs::hugs::hugs:

6 پسندیده

7 پسندیده