دورهمی انگیزشی 🎖️

قربانت عرفان جان عزیز
من قصد خاصی از فراخوانی نداشتم خوشحال شدم جواب دادین
منم دنبال یه مطلب جدید و تازه هستم ارسال کنم و فقط جویای سلامتی دوستان شدم شاد باشی عرفان مهربان

7 پسندیده

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

7 پسندیده

سلام به شما و همه دوستان خوبم. چند روز مشغول بودم و نتونستم به تالار سر بزنم. از اینجا به بعد هستم. :shamrock:

7 پسندیده

سلام و درود بر شما عزیز گرامی
امیدوارم همیشه شاد و تندرست باشید.

6 پسندیده

خدمتت هستم آقا مصطفی :raising_hand_man:t3:

6 پسندیده

سلام محمدحسین عزیز
راسه یه دریا خوشحال شدم جواب دادی پسر
کجایین بابا
شاد باشی و تندرست
یکی از دوستان گفتن میام یه سر میزنم میرم لاافل یه قلب بفرس عزیز تا بدونیم هستی تو تالار
از اسماعیل عزیز و عباس آقا هم خبری نیست.
اگه جایی اثری ازشون داری سلام برسون و بگو بیان و مارو توی بی خبری نزارن
شاد و تندرست باشید

7 پسندیده

9 پسندیده

سلام به همه دوستان

10 پسندیده

عزیزمی آقا مصطفی، والا ما هرچقدرم غیبت کنیم که نمیتونیم برا همیشه از تالار دل بکنیم. تالار یه ویژگی ای داره اینه که اومدنت با خودته ولی رفتن در کار نیست :joy:، وابسته ی فضای گرم و آدمای مهربونش میشی :orange_heart:

والا منم خبری ندارم :confused: امیدوارم حالشون خوب باشه و هرچه زودتر پیشمون برگردن

8 پسندیده

آمین می شود
هر آنچه می پندارید…

6 پسندیده

سلام به همه‌ی خوبان و نوریان :hibiscus:
به طور اتفاقی با مناسبت امروز مواجه شدم.
چقدر قشنگ!
من به کمک یه دوره‌یِ آموزشی، ارزش های فکریم رو مرتب کردم و متوجه شدم سلامتی اولین و مهم ترین ارزشمه :green_heart: اگه نباشه، چیز های دیگه برام بی معنا میشه… بعد دیدم وای! چه جاهایی که تاپ ترین ارزشم رو زیر پا گذاشتم! و تا جایی پیش رفتم که رسیدن به اون ارزش چندم، باعث به خطر افتادن و حتی آسیب به سلامتیم شده!
شاید جالب باشه که بدونیم؛ مهم ترین علت احساس پشیمونی و گناه، زندگی نکردن ارزش هامون هست…
سؤالی که دوست دارم از خودمون توی این روز خاص بپرسیم اینه که:
سلامتی و تلاش برای حفظ و بهبودش کجایِ زندگیم قرار داره؟ آیا اصلاً قرار داره یا حتی فراموشش کردم؟!
مرسی که خوندین :smiling_face_with_three_hearts:

10 پسندیده

سلام به شما و سلامت وجودتون. به موضوع بسیار خوبی اشاره کردین. به نظر من پیش نیاز رسیدن به هر ارزش یا هدفی اول سلامت روح و روان و بعد تندرستی جسم هست و در ادامه هر آدمی وقتی در سلامت کامل باشه نهایت به خوب زیستن که کمال زندگی هست میرسه.
چقدر خوب که بتونیم به سلامت روح و جسممون توجه کامل داشته باشیم.
یادم نیست کجا امایه جمله ای خوندم که خیلی تأثیرگزار بود : آنکه تندرستی دارد امید دارد و آنکه امید دارد همه چیز دارد.

امیدوارم همگی در کمال سلامتی و آرامش به هدفهاتون برسید.

:blue_heart: :seedling:

11 پسندیده

سلام آقا مصطفی عزیز و سلام به همه دوستان

والا منم تقریبا میومدم بعضی مواقع سری میزدم و میرفتم

امیدوارم حال همه‌تون عالی باشه و سلامت و تندروست باشید

8 پسندیده

سلام بر دوست و همراه همیشگی ام علیرضا جان
بسیار خوشحال شدم پیام گرمت رو دیدم علی آقا
شاد و سلامت باشی پسر گل
ببین قربان
اکثرا دوستان این جمله را گفتند
انرژی حالتش اینطوره که باید ایجاد بشه و همین که دوستان با امید به چیز تازه سری زده اند نشانه ی امید به دوستی پایدار و تداوم اون هست
من که خوشحالم دوستان گلی چون شما دارم علی جان
موفق و پیروز باشی
جملات مثبت و امیدوار کننده خود راهی است به سوی زندگی موفق و پایدار
مث اسماعیل جان عزیز که مطالب جالب می فرستند و من یکی که انرژی می گیرم و میدونم شما هم و دوستان هم همینطورید
خدا نگهدارت

9 پسندیده

سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه :palms_up_together:t2::tulip:

7 پسندیده

سلام و درود بر شما کوثر خانم
موفق باشید

7 پسندیده

دوستان ممنون میشم واسم دعا کنید :frowning:
اینروزا واقعا احتیاج دارم

8 پسندیده
8 پسندیده

سلام اسماعیل جان
تشکر از جملات زیباتون بازم برامون بفرستین
مشتری دائمی شون من یکی که هستم پر و پا قرص
شاد باشی

7 پسندیده

حتما کوثر خانم :smiling_face_with_three_hearts: شماهم مارو دعا کنین :hibiscus::revolving_hearts:

8 پسندیده