دورهمی انگیزشی 🎖️

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام و درود بر شما افسانه خانم گرامی و عزیز
مرسی از کلیپ قشنگ و پر احساست
اینقدر انرژی داری که فقط یه پیام خالی حضورت همه رو دلگرم می کنه
پایدار باشی و سرزنده دختر عزیز سرزمین من

6 پسندیده

:v:t3::fire:

5 پسندیده

البته این داستان رو در قدیم روایت کردن نمیدونم واقعیت داره یا نه …من هم همیشه به ماه خیره میشم و خیلی محوش میشم که مامانم نمیزاره و میگ ماه آدم رو فریب میده و نقل داستان گرگ هایی که با فریب زیبایی ماه از دره پرت میشن پایین ،یعنی گرگ های زیادی هستند که وقتی به تماشای ماه می نشینند هرچه به اون بیشتر نگاه میکنند انگار ماه نزدیک تر میشه و برای لمس ماه قدم به قدم در بالای دره جلو میرن و هرچه نزدیک تر میشن انگار قراره ماه رو در آغوش بگیرن و بعد به لبه پرتگاه میرسن ولی خب حواسشون نیست و به پایین پرت میشن:)))

4 پسندیده

نه نه فقط برای من نیست انگشتر مون استون میگن این ویژگی رو داره یعنی سنگ مون استون ،چیزی که در بازاره بعیده اصل باشه ولی خب اصلش این ویژگی رو داره به اضافه این که زیباییش واقعا عجیبه :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

4 پسندیده

درودوسپاس بابت این اطلاعات :pray:t3: مهسا بانو :clap:

جالب بود :+1: ایران عزیز ما از لحاظ فولکولورها بسیار غنی ودرنوع خودش در دنیا مثال زدنی هست :+1:

5 پسندیده

5 پسندیده

نمیخواهم بیندیشم !
میاندیشم که نمیخواهم بیندیشم نباید بیندیشم که نمیخواهم بیندیشم زیرا این همچنان یک اندیشه است آیا هرگز پایانی بر آن نیست ؟

• ژان پل سارتر
    :rofl::rofl::rofl:
    جالب نیست؟ درودبرژان عزیز :clap::clap::clap::clap:
7 پسندیده

سلام مهسا خانم
ببینید من متولد ماه تیر هستم چند روز دیگه ام تولدمه یعنی ٣٠ تیر
نمیدونم و یادم نیس کجا خوندم سنگ ماه من ماه هست ولی من حس عجیبی به ماه دارم. کلا ستاره هارو دوس دارم و حس خوبی بهشون دارم چند وقت پیش عباس جان یه عکس خورشید گذاشته بود فی البداهه یه متن در موردش گفتم یا ماه هم همینطور
ضمنا متن سروده ی من تو تالار هست سرچ می کنم دوباره اینجا براتون می فرستم درسته من شعر و متن میگم ولی با دیدن ماه و یا خورشید همینجوری کلمات جور میشن و میاد روی ذهنم.
اینم الان گفتم :
بله ماهم که نگاهم میکنه
گوئیا داره صدایم میکنه
به من او هی در گوشی میگه
نرو در خواب و صدایم میکنه

4 پسندیده

سلام عباس جان عزیز بسیار زیبا بود مرسی

4 پسندیده

این متن هم بتازگی وقتی عکس نیمه ی خورشید که عباس جان گرفته بودن به ذهنم اومد و گفتم.
انگار خورشید غروبش را با طلوعی دیگر آغاز کرده
انگار ابر رفتن را با آمدنی دوباره شروع کرده
انگار برگ افتادنش را با روئیدنی تازه نو کرده
انگار آدم برفی حیاط کوچه ی ما آب شدنش را الان شروع کرده
انگار شادی لبخند کودک خندان تازه مرا شاد کرده
انگار کوه از صلابت نگاه پاهای محکمت دوباره خود را نرم کرده
و انگار تازگی در نگاه چشمانت دوباره موج دریا را از صخره به سخره گرفته

5 پسندیده

بسیار هم عالی

4 پسندیده

تولدتون پیشاپیش مبارک آقا مصطفی :star_struck::heart_eyes:

پ ن: از خوندن شعر ها و نوشته هاتون لذت بردم ، قلمتون پایدار :hugs::dizzy:

3 پسندیده

قربونت محمد حسین جان تک تک دوستان را در روز تولدم به یاد دارم چون این روز یکی از شاد ترین روزهای هرکسی است تولدم پنج شنبه ٣٠ تیر است. به امید دیدار شما و همه ی دوستان
شاد باشی پسر گل

4 پسندیده

شعری از محمدعلی بهمنی ،تقدیم به دوستان :star_struck::tulip:

5 پسندیده

7 پسندیده

8 پسندیده

سلام و تشکر خانم بودیکا
از کلیپ ارسالی زیباتون
شاد و تندرست باشید.

6 پسندیده

6 پسندیده