دورهمی انگیزشی 🎖️

درود به الوهیت باطن تون آقا آرمان؛ ممنونم از توجه تون :grin::sweat_smile::pray:t2:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

قبلاً راجع بهش یکم توضیح دادم، دوست داشتید مطالعه کنید :cherry_blossom:

3 پسندیده

سلام و درود به همه دوستان
سلام به افسانه خانم
ممنون از کلیپ های عالی تون
:pray::heart::pray:
ایام به کام و دل تون شاد

6 پسندیده

سلام آقا عرفان
سلامت باشین

5 پسندیده

:star2::star2::star2::star2: Thanks God :star2::star2::star2::star2:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

7 پسندیده

8 پسندیده

سلام بچه ها من دونبال ی پارتنر زبان خانم هستم خودمم خانمم سطح زبان متوسط B1اگه کسی هست لطفا ی ویس انگلیسی بده ک منم ویس بدم اگه سطح زبان جفتمون مثل هم بود تو سایت باهم کلاس و مکالمه بزاریم

3 پسندیده

I hope one day we will be so well and happy that we will understand what it is to live.:coffee::musical_score::fallen_leaf:

7 پسندیده

سلام به همه دوستان عزیز دورهمی
امیدوارم حال دلتون خوب باشه:rose:
خیلی دلتنگتون بودم:cry:

5 پسندیده

سلام⚘
من همیشه مطالب مفید شمارو میخوندم خیلی وقته که نزاشتین برامون.اگه میشه بازم ازون مطالب با ارزشتون بزارین برامون.

3 پسندیده

سلام و درود آقا اسمائیل :relaxed::gem:

الهٰی در حال تجربه‌ی زیباترین احساسات باشید :dizzy::woman_fairy:
سپاس گزاریم :pray:t2::cherry_blossom::sparkles:

5 پسندیده

سلام دوستان حالتون چطوره؟ امیدوارم تو این روزای سخت، سالم و سلامت باشین. امیدوارم روزای شاد دوباره از راه برسن و دورهمی مون هم دوباره مثل قبل پر از انگیزه و خوشحالی شه. تا اونموقع لطفا مواظب خودتون باشید که بهترینید :crossed_fingers:t2::heart:

6 پسندیده

سلام دوستان گلم
دلم براتون تنگ شده بود این دو تا خط رو برای شما امروز شنبه نوشتم.

8 پسندیده

چه زیبا و هنرمندانه⚘

5 پسندیده

سلام
مرسی شما لطف دارید.
:rose:

3 پسندیده

من عاشق این تاپیکم هرروز چندتا جملشو میخونم و انرژی میگیرم

3 پسندیده

متن انگلیسیش رو دارید

1 پسندیده

نمی‌دونم چرا اینقدر هدف داشتن اذیتم می‌کنه.
مثلاً هدفم رو میذارم مترجم کتاب شدن ولی بعد می‌بینم که هیچ انرژی‌ای بهم نمیده و میذارمش کنار :pensive:
ولی یه استراتژی! که چند وقته در پیش گرفتم و نسبت به سایرِ هدفها که میذارم موندگارتر بوده اینه که با خودم میگم من زبان رو برای درآمد دنبال می‌کنم و بقیه رو میسپارم دستِ سرنوشت.
اینجوری حس بهتری دارم :slightly_smiling_face:
راستش اینکه آدم هدفِ زندگیش رو بذاره درآمد شاید تأسف‌برانگیز بنماید ولی در مورد من که داره جواب میده.
انگار که با خودم میگم بذار گلیمِ خودمو از آب بکشم بیرون دیگه چیکار به بقیه‌ی چیزا دارم.
خلاصه که به نظرم هیچی جایِ حسِ خوب رو نمی‌گیره.

3 پسندیده

چه خوب بود:heart_eyes:

1 پسندیده

سلام افسانه خانم
تشکر، انشاالله خدا این دعا را شامل حال دوستان این جمع هم قائل بشود

خیلی خوشحالم، از جمله‌ شما که انرژی مثبت وارد کردید و آقا مصطفی با شعر و ادبیات فارسی زیبا و دوست داشتنی اش، محمد حسین دوست عزیز و قدیمی این دورهمی و بقیه دوستان گلم که هنوز نیامدن:heart::rose:

5 پسندیده

درود بر شما
به روی چشم. بازم اگر دوستان درباره موضوعی خاص مد نظر دارن در میان بگذارند:rose:

3 پسندیده