ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام، من همیشه از خوندن زبان ترس داشتم، هر منبعی رو که انتخاب میکردم به یه ماه دوماه نرسیده می‌بریدم، زبان برا من یه دیو سپید پای در بند :japanese_ogre: بود، تا اینکه با زبان شناس آشنا شدم، و اینکه امروز میتونم یه داستان رو بازگو کنم میشه انگیزه خوندنم برا روز بعد:heart_eyes:

5 پسندیده

برنامه خیلی خوبیه قیمتا بالاست. کاش به نظرات توجه کنید و تو این شرایط بد اقتصادی قیمت ها رو پایین بیارید و کاش به جای خرید اشتراک می‌تونستیم با یک قیمت مناسب برنامه رو کامل خریداری کنیم

4 پسندیده

سلام. اون شعله آتش کنار بالا و اون عقیقه کارشون چیه؟

6 پسندیده

بسیار عالی است این برنامه

4 پسندیده

عالی ممنون برنامه ی زبانشناش انگیلیسی تو ۲ بهم یاد داد

5 پسندیده

سلام‌ . شعله نشان دهنده تعداد روز هایی هستن که پشت سر هم مطالعه داشتید و اگر یک روز کمتر از میزانی که مشخص کردید مطالعه کنید زنجیرتون صفر میشه. ی جور انگیزه ای هست که هر روز مطالعه داشته باشید .

و اون علامت قرمز هم مربوط به لغات هست. عدد اعشاری که کنارش فلش هست نشان دهنده لغاتی هست که اون روز هایلایت کردید و با گذشت یک روز صفر میشه و به عدد قرمز بالا اضافه میشه

اینم راهنمای کامل زبانشناس / زیبوک / زوم :point_down: :dizzy:

:sunflower: :blush:

4 پسندیده

شعله نشانگر ۲۰ دقیقه مطالعه در هر روز یا به اصطلاح زنجیره هست و الماس نشانگر لغاتی که یاد گرفتین

5 پسندیده

بسیارمفیدو کاربردی است

6 پسندیده

من با استفاده از اپلیکیشن زبان شناس لغات بسیاری یاد گرفتم

6 پسندیده

صحبتهای آموزشی شما بسیار عالی و امید دهنده هست و مطالب هم تا به حال که خواندم بسیار عالی بود. ممنون از شما . هرمز بلند

6 پسندیده

بسیار عالی و پر کاربرد

6 پسندیده

عالیه و میتونه عالی تر هم بشه

6 پسندیده

Hi, I hope you do good . The app is very good you. I do I every night one of the story of for my son to read Thank you for the missing features is available to the public, The thanks to the special if H. noorzoy

3 پسندیده

آموزش جامع، متد خیلی کاربردی

6 پسندیده

خیلی خوب طراحی شده و امکانات جدیدی نسبت به بقیه اپ ها داره

6 پسندیده

فوق‌العاده:heart_eyes::ok_hand:خیلی از چیزهایی که من هیچ وقت تو کلاس زبان یاد نگرفتم فقط به کمک زیان شناس تونستم یاد بگیرم.ممنون از تیم زبان شناس و سازنده این اپلیکیشن عالی:ok_hand::relaxed:

5 پسندیده

ﺳﻼﻡ, ﺑﺮﻧﺎﻣﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻡ, ﻣﻤﻨﻮﻥ

7 پسندیده

برنامه عالي و كاملي هست ممنون از مدير برنامه

6 پسندیده

خدایی اپلیکشنتون بی نظیره.
چقدر خدا لطف کرد ک سر راهم قرار داد.
آرزوی موفقیت بیش از پیش همراه با شادی و سلامتی برای تک تک تون دارم

7 پسندیده

عالیه این AJ HOP واقعا نرم افزار خوبی دارین

4 پسندیده