ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

چیدمان نداره واسمون گنگه

3 پسندیده

لا اقل فصل بندی میشد که بدونیم از کجا باید شروع کنیم

4 پسندیده

بسیار مفید و کاربردی و انگیزشی
موفق باشید.

4 پسندیده

عالی است و ‌کمک می کند بتوانید مستقل و بدونه کلاس درس را یاد بگیری

4 پسندیده

انشالا در اپدیت جدید این موارد رفع میشه

4 پسندیده

این لینک رو ببینین دوست خوبم

1 پسندیده

سلام.یکی‌ از ضعف های اپلیکیشن در متن ها اینه که جایی که از متن رو میخوای برات بخونه نمیتونی انتخاب کنی و فقط میتونی متن رو بالا و پایین کنی
نکته دیگه که میتونه متن جذب کنه اینه که بعد از هر متنی یه سری سوال با توجه به متن باشه که کاربر جواب بده و اون text بیشتر تو خاطرش بمونه
و حتی میتونین با برگزاری مسابقه و دادن امتیاز به کاربرها و به ازای امتیاز کسب شده تخفیف خرید در نظر بگیرین

به نظرم با این شرایط جذاب تر میشه

3 پسندیده

چرا نمیشه لغات خارج از نرم افزار رو به لایتنر اضافه کرد!!!

2 پسندیده

چرا میشه.

اون لغت رو اول تو دیکشنری اپلیکیشن پیدا کنید. وقتی دارید مثلا تو یکی از درسا مانور میدید، الکی روی یه کلمه ضربه بزنید تا بره به دیکشنری، اونجا لغت مورو نظرتونو به جای اون لغت الکیه سرچ کنید. معنیش که اومد یه کپی پست کن تو قسمت ویرایش و افزودن به لایترو بزن.

4 پسندیده

aliiiii baraye yad giry

3 پسندیده

عالى و انگيزشى و من خيلى استفاده ميكنم

5 پسندیده

مچکرم از برنامه خوبتون

4 پسندیده

عالیه ممنون از روش جدید وبی نظیرتونن

4 پسندیده

عالیه ممنون از روش بی نظیرتون

3 پسندیده

عالی خیلی خوبه به همه ی اطرافیانم هم معرفی کردمش

3 پسندیده

بی نظیرید :blush: من به همه ی خونوادم توصیه کردم .هممون ازتون ممنونیم.

3 پسندیده

خوشحالم و از شما ممنونم.

5 پسندیده

در چند سال گذشته زبانشناس با تلاش مستمر و توجه به نظرات کاربران تونست ایرادات و ضعفها رو برطرف کنه. حالا زبانشناس یک برنامه آموزشی کم نظیر هست که پشت تک تک امکاناتی که به کاربر میده، نکته ای آموزشی نهفته هست (مثل لایتنر، سطح بندی، آواتارها و…). از طرفی با هزینه بسیار مناسب ارائه میشه که متناسب با وضعیت اقتصادی جامعه هست. من زبانشناس رو به هر زبان آموزی توصیه میکنم. اگر مداومت داشته باشید، در مدتی کوتاه اثرش رو احساس خواهید کرد.

4 پسندیده

برای ریدینگ و لایتنر خوبه

3 پسندیده

خيلي خوب و لذب بخش است

3 پسندیده