ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

great

بسیار راضیم و ممنون تمام ساعت هایی که در طول مسیر تردد هستم هر زمان و هر جا در کنارمه و هم لذت میبرم و همه مطالعه میکنم
تقویت لیسینیگم کاملا مشهوده:pray:
سپاس

2 پسندیده

بی نظیر و فوق العاده !!!

1 پسندیده

best

1 پسندیده

سلام من سالهاست که انگلیسی را کنر گذاشته ام ولی مدتی است که دوباره شروع کردم .بهتر است سطح ۱ (ابتدایی) باشد

سلام دوست خوبم برای شروع یادگیری کار با اپلیکیشن زبانشناس و همینطور انتخاب منابع پیشنهاد میکنم ویدئو و مقاله ای که در لینک زیر تهیه کردیم با دقت ببینید. در این لینک تمام توضیحات لازم گفته شده اگر باز هم سوالی بود در خدمتتون هستیم:rose:

1 پسندیده

عااااااااااالی واقعا بهتر از این نمیشه

2 پسندیده

عالی

2 پسندیده

سلام عالیه بابا

خداوکیلی عجب پشتیبانی!

و عجب منابعی

@aFsaneh_boroumand

2 پسندیده

perfect

1 پسندیده

خوبه اما من گوشیموعوض کردم نمیتونم روی گوشی دیگه همینو بیارم و ایمیلمو قبول نمیکنه

به پشتیبانی اپ پیام بدین همکاران راهنماییتون میکنن دوست خوبم

سلام
نرم افزارتون خیلی خوبه و متنوع بهتون تبریک میگم
اگه رو این زمینه ها کار کنید بنظرم میتونید بهترین بشید…
۱. بیشتر شبیه به دولینگو باشید، نوع یاد دادنش عالیه و توی اون نرم افزار میتونی با امانت های دیگه یسری درس ها رو به اشتراک بذاری
۲. لطفا روی کارتون و سریال هایی مثل فرندز که همه دوسشون دارن بیشتر کار کنید…
۳. جای خیلی فیلما کارتونا سریالا توی کالکشنتون کمه
۴. لطفا راجب برنامه های آیندتون بیشتر واسه کاربرها بنویسید که همه مشتاق باشن و بقیه رو به این نرم افزار دعوت کنن.
۵. بیشتر و حرفه ای تر تبلیغ کنید چون لیاقتتون بیشتر از ایناس

3 پسندیده

Perfect :heart_eyes:

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین :rose::rose:

درباره مورد اول: بله این مورد رو در حال انجام هستیم که در اینده محیط اپ رو به دولینگو بیشتر شبیه کنیم

مورد دوم: به دلیل اینکه اپ مجوز ارشاد داره باید سانسور روی فیلمها صورت بگیره که برای سریال فرندز که بسیار برای خودمون هم محبوب هست لطمه زیادی به فیلم و محتواش میزنه و امکان بارگذاریش رو نداریم

مورد سوم: همه روزه در حال اضافه کردن تمامی منابع در بخشهای مختلف اپ هستیم. برای هر بخش تاپیک جداگانه ای تدارک دیده شده که اگه درخواست خاصی مدنظرتون هست میتونین با ما در میون بذارین

مورد چهار و پنج به تیم دیگه‌ای مرتبط میشه که حتما نظر شما رو به همکاران مربوطه انتقال میدم :rose::relaxed:

2 پسندیده

خیلی خوب

1 پسندیده

با سلام
در داستان‌ها قسمتی که روی کلمات می‌زنیم دو بخش ترجمه فارسی و مثال‌های انگلیسی وجود دارد، به یک گزینه ‘یادداشت’ هم اونجا نیاز داریم چون یک کلمه معناهای متفاوتی داره نیاز داریم معنی صحیحش رو وقتی هایلایت می‌کنیم بنویسیم تا زمان مرور تاثیر خوبی داشته باشه و بدونیم کدوم معنی نیاز بوده.

سلام وقت بخیر روی لغت کلیک کنید و صفحه باز شده رو به سمت بالا بکشید و روی یادداشت کلیک کنید

1 پسندیده

عالیه فقط یه ستاره کم میکنم

چون پوسته زیاد نداره

@aFsaneh_boroumand

لطفا چند تا پوسته اضافه کنید