ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام برنامه ی خیلی خوبیه وازش خیلی راضی هستم اما یه سری ایراد هایی داره از جمله اینکه وقتی پیام میدی و جواب داده میشه باید یا بری گوگل ببینی و یا ایمیل و خب این بده و بهتره همون تو برنامه جواب رو بشه راحت دید و همینطور تالار گفت و گو و پیام هایی که برای پرسش گذاشته میشه هم همینطوره و خب فقط وقت تلف میکنه اینا برطرف بشه خیلی محشر میشه و یه سری از اهنگا معنی ندارن یسری از لغات ها معنی کلمه ها مرتبط نیست

1 پسندیده

سلام وقت بخیر وقتی از قسمت پشتیبانی پیام میدید و جواب میگیرید در همون اپلیکیشن که وارد بشید در صفحه اصلی برنامه میتونید جواب رو ببینید.
تالار یه سایت گفتمان هست که باید از طریق سایت باز بشه که بتونید تاپیک ها رو ببینید
آهنگ ها درحال ترجمه ست و لغاتی که میگید ترجمه اش مرتبط نیست رو بگید تا بررسی بشه

1 پسندیده

سلام
امكان حذف لغط از لايتنر وجود دارد يا نه؟
و كاش امكان هايلايت كردن عبارات در متن وجود داشت. مثلا عبارتي كه به نظر جالب ميرسد و مي توان از آن عبارت در مكالمات روزمره استفاده

1 پسندیده

سلام بله امکان حذف لغت از لایتنر هست
وارد لایتنر بشید و روی لغت کلیک و نگه دارید تا گزینه حذف فعال بشه.
برای هایلایت جملات امکانش نیست فقط لغت، اصطلاحات رو میتونید هایلایت کنید

2 پسندیده

عالیه

2 پسندیده

من سطح م مبتدی
باید از کدوم دوره شروع کنم
لطفا راهنمایی کنید
و اینکه اپلیکیشن من زبانش عربی چطور به فارسی تغییر بدم

1 پسندیده

برای انتخاب منبع با برنامه ریزی از سطح مبتدی تا پیشرفته در لینک زیر گفتیم وارد لینک زیر بشید و از سطح مبتدی شروع کنید‌

فارسی کردن منوها رو طبق لینک زیر انجامش بدید

1 پسندیده

من توی روستا زندگی میکنم و دسترسی به کلاس زبان ندارم اما زبان شناس این مشکل رو برای من حل کرد من خیلی خوشحالم که تونستم کلی زبان انگلیسی یاد بگیرم ممنون واقعا کاربردی بود

2 پسندیده

میتونید از مشاوران راهنمایی بگیرید

2 پسندیده

برای شروع یادگیری کار با اپلیکیشن زبانشناس و همینطور انتخاب منابع پیشنهاد میکنم ویدئو و مقاله ای که در لینک زیر تهیه کردیم با دقت ببینید. در این لینک تمام توضیحات لازم گفته شده اگر باز هم سوالی بود در خدمتتون هستیم:rose:

1 پسندیده

بسیار راصی هستم

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

تکلیف من ک سالهاست لب ب نوشابه نزدم چیییست :roll_eyes::thinking:

منم نوشابه خور نیستم ولی میشه یه هزینه ای رو برای سرمایه گذاری مفید کنار گذاشت اگر اهل پیشرفت و سرمایه‌گذاری طولانی مدت هستید.
الان تخفیف باید روی پنل شما خورده باشه حتما چک‌ کنید

شما 240تومن از اونی که مصرف می‌کنه جلوترین میاین باهاش اشتراک می‌خرین
اونی که مصرف می‌کنه باید 480تومن بده که خب شاید نداشته باشه؛ بعد ترجیحش همون نوشابه باشه:joy:

1 پسندیده

یادش بخیر اون روزی که هزینه زبانشناسم ۳۰ تومن بود اونم همیشگی و با عشق خریدمش :heart_eyes:

1 پسندیده

بله دیدم
البته یه پیام وسوسه انگیزم اومد واسم که قراره چیزای جدید و امکانات جدید بیاد
امیدوارم اون تغییری که سال هاست منتظرشم اعمال بشه بزودی

1 پسندیده

you are wonderful

2 پسندیده

کمک زیادی میکنه

2 پسندیده

عالیه

2 پسندیده