ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سپاسگزارم از شما
بیست❤

5 پسندیده

عالیه، کاش برای زبانهای دیگه هم داشت

6 پسندیده

شما و تیم تون باعث میشن انگیزه آدم برای یاد گیری زبان بیشتر بشه و این همون چیزی که گم کردم

6 پسندیده

عالی، مرسی از برنامه خوبتون :bouquet:

6 پسندیده

تو‌ی تمام قسمتهای برنامه سعی‌شده با دادن حس خوب زبان اموز را به داشتن انگیزه ترغیب به پیشرفت کنید در حالی که وقتی مطالعه میکنیم و مصمم میشیم به مطالعه فردای ان روز اطلاعات جعبه لایتر کلا پاک میشه و پشتیبان میگه باید بک آپ تهیه میشده این خیلی بده که ما دایم برای اینکه اطلاعاتمون نپره باید ذخیره کنیم و بعد از مطالعه هر قسمت این کار را انجام بدیم و یا بعد از اظافه کردن هر کلمه به لایتر به هر حال کیفیت نرم افزار برنامه واقعا ضعیفه

3 پسندیده

فقط میتونم بگم عالیه.دست مریزاد

6 پسندیده

برای من بهترین نرم افزار یادگیری زبان است.

5 پسندیده

کامل ،عالی ،متنوع و بسیار کارگشا

5 پسندیده

اصلا چی بگم فوق العاده عالییییییییییی

5 پسندیده

افتضاح داغون فقط پول گرفتید و الفرار

2 پسندیده

عالی عالی عالی عالی عالی

5 پسندیده

سلام.
خوشحالم که با این نرم افزار کار میکنم. قدیم یادمه مجبور لغات سخت رو روی دفترچه یادداشت میکردم حین خوندن. فایل صوتی رو به سختی جدا دانلود و همزمان پخش میکردم. لغات رو از دفترچه بعد از مطالعه به طور جدا وارد نرم افزار انکیدروید می کردم برا لایتنرش. این نرم افزار واقعا یک موهبت بود برای من. دوست دارم دوستان حسابی قدر بدونن و خوب استفاده کنن.
. متشکرم.

5 پسندیده

انشالا اگر امکانش باشه در آینده حتما

3 پسندیده

پشتیبان اپلیکیشن تا انتهای مسیر در کنار شما هستن سوالی دارین میتونین از داخل اپلیکیشن مطرح کنین همکاران راهنماییتون میکنن…اگر موردی هم هست که از دیدتون ایراد داره حتما بگین تا بررسی و اصلاحش کنیم دوست خوبم :rose:

3 پسندیده

خیلی عالی،به مهارت شنیداری خیلی کمک میمنی

4 پسندیده

با سلام چطور لهجه امریکن را برای داستانها انتخاب کنم

3 پسندیده

من راههای گوناگونی رو برای پیشرفت در زبان انگلیسی امتحان کردم ،به جرات میگم این اپ بهترین راه ممکن بود

6 پسندیده

قابل انتخاب نیست دوست خوبم…یکسری از دوره‌ها به لهجه امرسکن و یکسری دوره‌ها به لهجه بريتيش هستن که به زودی در توضیحات دوره‌ها لهجه تمامی دور‌ه‌ها قرار میگیره

5 پسندیده

بسیار کاربردی و عالی من مدت زیادی هست که دنبال برنامه های ای جی هوک هستم

6 پسندیده

سلام.باتشکر …خوبه اما من یه بار دیگشنری را خریدم ولی الان دوباره نیست

6 پسندیده