ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

خیلی عالی هست. تا حالا کلا دو تا نرم افزار خریداری کردم که یکیش زبانشناس است ولی بازم جای کار داره.

5 پسندیده

حس تعاملی که باهاش به آدم دست میده دوست داشتنیه، من اول راه استفاده ازش هستم ولی به نظرم که خیلی مفید است و تلاش زیاد و موثری برایش انجام گرفته است.

5 پسندیده

tanx for your free app

4 پسندیده

خیلی عالی .دستتون درد نکنه.

4 پسندیده

بنده چند ساله نرم افزارهای مختلف رو استفاده کردم. بنظرم زبانشناس قوی تر و کاربردی تر از همه ی اوناست. با تشکر از مدیران زبانشناس.

6 پسندیده

خیلی خوب ممنون از چنین ترم افزاری

4 پسندیده

اپلیکیشن زبان شناس فوق العادس واقعا دوسش دارم عالیه

4 پسندیده

عالي . چون پيشرفتُ در خودم احساس كردم.

4 پسندیده

حدود ۶ ماه از زبانشناس استفاده می‌کنم و راضی هستم. پیشنهاد دارم آزمون تعیین سطح به همان صورتی که در ابتدای نصب برنامه از کاربر گرفته میشه، هر سه ماه یا هر ۶ ماه مجددا از کاربر گرفته بشه، یعنی اختیاری باشه، هر کاربری که خواست، بتونه سطح زبانش را ارزیابی مجدد بکنه. خود این عاملی میشه برای تقویت انگیزه کاربر جهت مطالعه بیشتر و تداوم استفاده از اپلیکیشن. ضمنا همانگونه که قبلا هم چندین بار نوشته بودم، یک ابزاری روی همین برنامه طراحی بشه، مثلا با عنوان “یادداشت‌های من” تا دیگه صددرصد بی‌نیاز از قلم و کاغذ بشیم. ممنون (قریشی)

6 پسندیده

سلام جناب قریشی…ممنون از به اشتراک گذاری نظرتون…در مورد تعیین سطح بله همینطوره قرار به این کار رو داریم و برای یادداشت نویسی در اپلیکیشن هم حتما نظرتون رو با همکاران مطرح میکنم :relieved::rose:

4 پسندیده

سلام افسانه جون
ما پیر شدیم این آپدیت جدید نیومد😁
نمیشه بگید کی میاد؟

4 پسندیده

سلام عزیزم توی تاپیک تعمیرگاه اطلاع دادم، تا جایی که من در جریانشم گفته شده یک اپدیت اواخر اسفند یا اوایل فروردین میاد…منتهی این بسته به تیم برنامه نویسی داره که این حرف رو عملی کنن

4 پسندیده

بهترین برنامه برای یادگیری زبان😍

4 پسندیده

کاش گرامر ها رو کامل زبان هاش رو کامل توضیح میشد . و اینکه ویدیو هایی که واقعی باشن مثل مکالمه بچه های کوچک با معلم توی یک کلاس یا مثلا قطعه ویدیو های کوچک مثل برنامه های تلویزیونی بیشتر باشه خیلی بهتر میشه . و اینکه مثلا برای این قسمت نوتیفیکشن فعال باشه . برنامه های تلویزیونی بعضا جذاب تر هستن . ولی برنامه خوب و کاربردی هست

4 پسندیده

من فعلا دو هفتس که دارم با این اپ کار میکنم و بنظرم خیلی خوبه و یه گزینه خوب برا یادگرفتن زبان تو خونه یا هر مکان دیگه ایی پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنید قطعا با توجه به تعریفایی که ازش شنیدم و این دو هفته ایی که از زبان‌شناس استفاده کردم ضرر نمیکنید

4 پسندیده

همه چی عالی عالی عالی عتلی

4 پسندیده

عالیه. زبانم پیشرفت کرد

5 پسندیده

داستان های کوتاه عالی

4 پسندیده

خیلی وقته اپلیکیشن شما رو دارم، شاهد پیشرفت اپلیکیشنتون بودم امیدوارم ادامه بدین و موفق باشید.

4 پسندیده

معلوم نیست چجوری کار میکنه!

2 پسندیده