ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

انشالا در اپدیت های بعدی بهینه تر خواهد شد…اما روش اموزش و همینطور هدف بیزینس ما با برنامه دولینگو متفاوت هست دوست خوبم :rose:

3 پسندیده

امکان پاک کردن نظر از سمت خود مخاطب وجود داره دوست خوبم اما اگر به مشکل خوردین بگین من براتون حذف میکنم

1 پسندیده

پیگیری عالی و برنامه ای عالی.پایدارباشید

2 پسندیده

بسیارعالی نرم افزار خوب وکاربردی با پشتیبانی عالی

3 پسندیده

سلام
محتوای برنامه عالی است. اما رابط کاربری میتواند بهتر هم باشد. هم از لحاظ بصری و هم از این نظر اینکه پیدا کردن محتواها باید راحتتر باشد. موفق باشید.

4 پسندیده

واقعا عالیه زبان شناس

3 پسندیده

بله دوست خوبم درسته…رابط کاربری دوباره توسط همکاران طراحی و بهینه شده که به زودی در اپدیت جدید ارائه میشه :rose::rose:

2 پسندیده

بنظرم روش تدریس فوق‌العاده است و کاملا در حافظه بلندمدت ثبت میشود

3 پسندیده

نرم افزار عالی و کاملی است

4 پسندیده

واقعا راضی هستم .بیشترین و بهترین مزیت زبان شناس اینه که به صورت ناخودآگاه در اثر تکرار زبان رو دارم یاد میگیرم.

4 پسندیده

بهترین برنامه ای است که تا حالا دیدم

4 پسندیده

خوب است ،خیلی مفید است .

4 پسندیده

پادکست های انگلیسی بدون تلاش عالی هستند.

4 پسندیده

خیلی خوبه، تا حالا بهتر از این اپ نبوده برای اموزش زبان

4 پسندیده

تنوع مطالب بالاست انتخاب خوبی برای مطالعه به دست میده.

4 پسندیده

برای کسی که ی کمی زبان انگلیسی بلده، اپ بسیار مناسبی هست و از محاسن بزرگ آن صوت های انگلیسی زبان های نیتیو هست

4 پسندیده

خیلی جالبه
این که پیام میدید ، انگیزه تزریق می کنید عاااااالیه تا حالا ندیده بودم ممنون سال نوتون هم مبااااااارک :rose:

5 پسندیده

خوشحالیم که همراهمون هستین…سال نوی شما هم مبارک :rose::rose:

3 پسندیده

من اپلیکیشن های زبان اموز زیادی رو نصب حذف کردم ولی هیچی به هیچی و الان باورم نمیشه تنها فقط ۱ ماه کار کردن با زبانشناس زبانم پیشرفت قابل توجهی کرد. از تمام عوامل زبانشناسی ها ممنونم😍

5 پسندیده

برنامه بسیار ارزشمندی است

4 پسندیده