ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بسیار عالی… کاش فکری برای عبارات و اصطلاحات هم می‌کردید

5 پسندیده

با سلام، اپ شدیدا خوبه و توصیه می‌شه. من خودم به شخصه به خاطر قرار گرفتن توی یک کلاس با جو خیلی بد در حالی که کوچکترین عضو کلاس بودم، وشتناک از زبان زده شدع بودم به شکلی که همیشه ازش فراری بودم پا تو هیچ کلاسی نمیزاشتم و حتی سعی هم نمیکردم تا بهش علاقه‌مند بشم. در حدی که فکر میکردم کاملا شکست خوردم و دیگه نمیتونم چیزیو که بهش احتیاج دارم یاد بگیرم (و کلیم احتمال شکست های شغلی و تحصیلی در اینده رو میدادم) اپ زبانشناس رو که نصب کردم به اسرار یکی از اقوام و اشتراکش رو که خریدم داشت خاک میخورد تو گوشیم. به خاطر تنفرم از زبان حتی باز هم نمیکردم اپ رو. تا این که یروز احساس کردم پول اشتراکم داره هدر میره و با خودم گفتم حداقل برا یبار امتحانش کنم ک: بوم! جواب داد! الان وحشتناک علاقه‌مند شدم به زبان و حتی وختی دارم میمیرم از خواب و خستگی باز هم دلم نمیخواد زبانو ول کنم. البته اینم بگم ک همچنان از کلاس های زبان فراریم…!

6 پسندیده

عالی است من خیلی استفاده میکنم

4 پسندیده

great app for learning English

4 پسندیده

it’s very nice and helpful program that I have ever had. but it needs some improvement, if there is sth to highlight some words or sentence and add comments on it would be better.

4 پسندیده

Adding notes will be done in the next updates…but
about highlighting words, you can do it by clicking
On “dont know” button and highlight the words.

2 پسندیده

خیلی خوبه فقط اگر مطالب آموزشی دسته بندی بشن تو شاخه های مشخص مثل علمی٬هنری٬صنعتی٬ورزشی و… ک هرکس مطالب مورد علاقه خودشو دنبال کنه خیلی بهترمیشه

6 پسندیده

بله حتما به زودی این اتفاق می ‌افته

4 پسندیده

عالی هستین . تنها نوع آموزشی که باهاش ارتباط برقرار کردم پاسخگو و عالی

6 پسندیده

خیلی عالیه خیلی به آدم انگیزه میده

6 پسندیده

عالییییی من خیلی خوشم اومد

5 پسندیده

بسیار عالی.فوق العاده کاربردی است.

5 پسندیده

سلام. اگر پشتیبانی داخل همین برنامه زبان‌شناس باشه و داخل سایت منتقل نشه بهتره
یه چیزی شبیه واتس آپ در برنامه زبان‌شناس.
ممنون

5 پسندیده

بسیار عالی و کاربردیه و همچنین تنوع مطالبش خیلی جالبه

6 پسندیده

تنها مشکل اینه به نظرم که دسترسی به لایتنر محدوده و همجنین معنی فارسی لغات درش وجود نداره. بعضن مثالهای انگلیسیش هم ناقصه

4 پسندیده

غلط زیاد داره و ایچ پیشرفتی نمیکنه

3 پسندیده

ظاهر برنامه اصلا خوب نیست

3 پسندیده

ایرادات رو ممنون میشم بهمون بگین تا اصلاح کنیم…در مورد پیشرفت نکردن هم اگر منظورتون دوره‌ها هست دوره ها به طور مستمر هر روز در حال آپدیت هستن

3 پسندیده

ظاهر برنامه در اپدیت پیش رو تغییر میکنه دوست خوبم

4 پسندیده

عالیه.خیلی عالیه.فقط یه ایراد داره.معنی تعدادی از کلمات تو دیکشنری وجود ندارد.کلمات دو قسمتی یا کلماتی که بلند باشند یا کلماتی که پسوند دارند معنیشون توی دیکشنری وجود نداره:+1::+1::+1:

5 پسندیده