ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

ابتدای راه سعی کنین خیلی روی لغت تمرکز نکنین و بیشتر مهارت شنیداریتون رو تقویت کنین…اینطوری ناخودآگاه لغات رو هم یاد میگیرین و کار کردن با لایتنر هم براتون اسون تر میشه

3 پسندیده

سلام!
به نظر من برنامه فوق العاده ای است.
واقعا چیزی بود که بهش نیاز داشتم

5 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی بود.

5 پسندیده

perfect خیلی عالیه و این برنتمه رو پیشنااد میدم

4 پسندیده

عالی خیلی ممنونم مخصوصا از آقا کامبیز

5 پسندیده

یه برنامه ی کامل و عالی👌 تشکر از سازنده ی گرامی

5 پسندیده

خوب است ولی کمی بی نظم و پیچیده ساخته شده و کار با آن کمی سخت است.

4 پسندیده

آفرین بر شما و خسته نباشید

5 پسندیده

عالی، بهتر از این نمیشه.

4 پسندیده

عالی.منابع که برای یادگیری زبان در این اپلیکیشن هست بسیار متنوع و جذاب است.حمایت و پشتیبانی شما بسیار عالی است.من خیلی خیلی خیلی راضی هستم.

5 پسندیده

سلام، خسته نباشید، من اشتراک سه ماهه گرفتم ولی هیچ چیز خاصی دریافت نکردم یعنی مثل همون قبله که اشتراک نداشتم،

5 پسندیده

خیلی خوبه عالی درآینده که بیشتر کارکردم بیشتر نظر میدم

5 پسندیده

دوست خوبم با خرید اشتراک، دسترسی به دو بخش زیبوک و زوم به اپلیکیشنتون اضافه میشه

اشتراک نقره‌ای شامل تمام امکانات اپلیکیشن و همچنین منابع عمومی یادگیری زبان از جمله یادگیری مکالمه، گرامر، تلفظ، درک مطلب و… میشه و برای تقویت زبان به طور کلی مناسبه.

اما اگر میخواین به صورت تخصصی زبان یاد بگیرین، و یا دوست دارین به دیتابیس کتاب‌های سطح بندی شده و زبان اصلی زبانشناس دسترسی داشته باشین اشتراک طلایی توصیه میشه. به عنوان مثال اشتراک طلایی دوره هایی برای یادگیری تافل، آیلتس، جی آر ای و همچنین تقویت رایتینگ و کلی منبع تخصصی دیگه داره

3 پسندیده

ها بله همینطور هست عجب .

5 پسندیده

برای آموزش زبان خیلی خوبه.نوتیفیکیشن یادآوری که داره باعث میشه برای زبان خوندن تشویق بشیم

5 پسندیده

عالی و بی نظیرید لطفا قواعد از مبتدی تا پیشرفته بزارید

5 پسندیده

اپلیکیشن زبانشناس واقعا عالیه

4 پسندیده

عالیه به همه پیشنهاد میکنم

5 پسندیده

مفید و موثر ممنونم در مورد من که تنبل هستم خصوصا نیمچه داستان عالی

4 پسندیده

اپلیکیشن خوبی است و امکانات بالایی هم داده
مشاوره های خوبی هم داده می شود ممنون

5 پسندیده