ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام و خدا قوت💖چطور میشه تعیین سطح رو انجام داد؟

1 پسندیده

بسیار عالی ولی قبل از آپدیت خیلی بهتر بود

2 پسندیده

اگر بشه طبق زمانبندی و برنامه ریزی زبانشناس منظم پیش رفت فوق العاده است بخصوص پیامهای ویدئویی روزانه که پر از انرژی و انگیزشیه تشکر

1 پسندیده

زمان نصب برنامه به تعیین سطح دسترسی دارین دوست خوبم

عااالیییییی چندین پکیج در یک اپلیکیشن it’s so amazing

2 پسندیده

برنامه کامل و عالی و در عین حال استفاده ازش آسونه👌

2 پسندیده

در نسخه دوم وقتی یک کلمه جدید را انتخاب میکنیم تا معنی آن را برای بار اول میبینیم،رنگ آن از آبی خارج میشود
و این موضوع خیلی بد است،چون ممکن است که ما نخواهیم آن کلمه را به لایتنر اضافه کنیم و آن را هم بلد نباشیم،اما رنگ آن از حالت آبی خارج میشود و اگر آن را جایی دیگر ببینیم فک میکنیم که جزو کلمات آموخته شده است
لطفااااا این موضوع را درست کنید و آن را به حالت نسخه اول در آورید،در نسخه اول این مشکل نبود

1 پسندیده

سلام، لطفا زودتر آپدیت ios را هم قرار بدهید. ممنون از برنامه خوبتان.

1 پسندیده

سفید شدن اینجا به این معنی نیست که اون لغت رو میدونید. چون منظور از آبی لغاتی هست که برای اولین باره میبینین. وقتی لغتی رو باز میکنین یعنی اون رو دیگه دیدین و هایلایت آبیش برداشته میشه. حالا همون موقع میتونید بگید بلدش هستید یا به لایتنر اضافه بشه. یا مثلا وقتی دیگه روش دوباره کلیک کنین و بگین. ولی وقتی مشاهده کنین لغت رو، به جای رنگ آبی از خط زیر کلمه استفاده کردیم تا با لغاتی که بلد هستین قاطی نشه…در واقع میشه جزو لغاتی که هنوز براش تصمیمی نگرفتین

2 پسندیده

چشم حتما در حال باگ گیری هستیم دوست خوبم

1 پسندیده

عالی…
ممنون از سازنده عزیز

2 پسندیده

عالیییی فقط همینو میشه گفت

2 پسندیده

سلام من از اول ماه بعد انشاله می خوام حسابی شروع کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

2 پسندیده

عالیه. من به تعداد زیادی این اپلکیشن رو معرفی کردم.

1 پسندیده

سلام. در مورد زبان‌شناس تا IOS 5 میاد؟

اگر بخواهیم یک مشکل زبان‌شناس بگم اینکه بعد از استفاده آنلاین صفحات کامل میان. ولی در آفلاین صفحات به کلی محو میشن. این مشکل تو نسخه های قبلی نبوده ولی با نسخه الان خیلی عوض شده

2 پسندیده

برنامه خوبه فقط رابط کاربریش نیازبه اصلاحات داره

2 پسندیده

عالییی هست این برنامه

3 پسندیده

بسیارکامل و بی نقص. مننون از شما

3 پسندیده

شیوه تدریس نرم افزار بدیع و خلاقانه است و می تونه باعث ترغیب زبان آموز بشه

4 پسندیده