ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

خیلی عالی و کاربردی و انگیزه بخش

2 پسندیده

بسیار عالی و ۵ستاره میدم

2 پسندیده

سلام نرم افزار باگ داره
درسهارو ابتدا خوب دانلود میکرد الان دانلود نمیکنه و وقتی دانلود میشه حروف بهم ریخته هست
شاید بخاطر این باشه ک ذخیره در کارت حافظه رو انتخاب کردم در هرصورت الان نمیتونم از نرم افزار هیچگونه استفاده ای کنم و دانلود نمیشه و بهم ریخته هست

2 پسندیده

حتما به پشتیبانی اپلیکیشن پیام بدین همکاران بررسی میکنن و مشکل رو رفع میکنن دوست خوبم

خیلی خوب و کمک کننده ست

2 پسندیده

ورژن جديد اپليكيشن مشكل داره

1 پسندیده

استفاده از اپلیکیشن در اولین بار مقداری گنگ است و ویدیوهای چگونگی استفاده طبق گفته همکاران شما در صورتی که نوتیفیکیشن را در ابتدا فعال نکرده باشیم قابل استفاده نیست
به نظرم این مورد می بایست بررسی شود

2 پسندیده

بهترین و کاملترین برنامه آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبان ها.

3 پسندیده

عالیه۔تونستی ازش استفاده کنین

4 پسندیده

یک هفته است با این اپلیکیشن آموزش زبان را برای پسر دبستانی ام شروع کردم ، هیجان و شوقش برای اینکه میتونه یک داستان انگلیسی تعریف کنه و اعتماد به نفسش برای مطالعه ی روزانه وصف ناپذیره ، خوشحالم که از مسیر اشتباه و خسته کننده آموزشگاه ها درآوردمش و از عذاب وجدان هدر دادن زمان های پرارزش کودکیش با آموزش نادرست خلاص شدم .

5 پسندیده

عالی تمام اطلاعاتی که میخاستم رو داره

3 پسندیده

خسته نباشید واقعا مجموعه ی بسیار مفیدی رو برای کاریر ها ارائه دادین مچکرم ازتون .چند ساله زبان رو دنبال میکنم ولی تا حالا اینقدر انگیزه پیدا نکرده بودم برای خوندن زبان بسیار عالیه

4 پسندیده

دوست خوبم به پشتیبانی اپلیکیشن گزارش بدین تا همکاران بررسی و اصلاحش کنن :rose:

به صورت پیش فرض فکر میکنم فعال هست دوست خوبم مگر اینکه مخاطب غیر فعال کنه، دقیقترش رو میتونین از پشتیبانی اپ هم بپرسین

اما در مسیر یادگیری و کار با اپ هر سوالی داشتین ازمون حتما بپرسین تا راهنماییتون کنیم

خیلی خیلی خوشحالیم که راضی هستین دوست خوبم

1 پسندیده

درود چرا ترجمه صوتی رو برداشتید

1 پسندیده

کاش مثل برنامه دلینگو میشد یکی دو روز زنجیره رو حفظ کرد و با یک روز مطالعه نکردن زنجیره صفر نشه.

2 پسندیده

اپلیکیشن قبلی بهتر بود ،بعد بروزرسانی دیگه جعبه لایتنرم شامل تعداد لغت کمتری شده و ترکیب نمودار جعبه هم دیده نمیشه

2 پسندیده

دیکشنری رو نصب کنین درست میشه دوست خوبم

این مورد در حال بررسی هست انشالا راهکار دیگری هم در نظر میگیریم