ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

عالی

2 پسندیده

هنوز باهاش ارتباط نگرفتم

1 پسندیده

اگر سوال یا راهنمایی نیاز داشتین حتما با پشتیبانی در ارتباط باشین تا بیشتر راهنماییتون کنیم دوست خوبم

1 پسندیده

عالی

2 پسندیده

شما بينظير هستيد الان اشتراكم تموم شده خارج ايران هستم وقتى برگردم ميخوام تمديد كنم

2 پسندیده

این اپلیکیشن بهترین آپ یادگیری زبان است من قبلا از اپ دیگری استفاده می کردم که خیلی هم گران بود،ولی واقعا کیفیت این را نداشت

3 پسندیده

از خارج از کشور هم میتونین تمدید کنین دوست خوبم. به پشتیبانی پیام بدین راهنماییتون میکنن. :relieved::rose:

1 پسندیده

وااااقعاااا عالی و همه چی تمومه بشدددت توصیه میکنم با وجود اینکه چند سال کلاس میرفتم ولی اونقدر قوی نبودم و نمیتونستم خوب صحبت کنم اما در عرض ۵ ماه تونستم سطح خودمو بالا بکشم و روان تر صحبت کنم ممنونم ازتون خدا قوت به تیم قوی زبانشناس🙌🏻

3 پسندیده

سلام یک آپ بسیار عالی ومفید وبابرنامه ودرعین حال ساده برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد .شخصا که خیلی ازش راضیم

2 پسندیده

عالی

2 پسندیده

عالی خیلی راضی هستم منو تشویق میکنه به خوندن

2 پسندیده

خیلی کارتون درسته!

2 پسندیده

عالیه واقعا

2 پسندیده

با سلام و خدا قوت بسیار عالی طراحی شده همیشه در خصوص روش یادگیری زبان مشکل داشتم ولی الان خوشحالم که با اپلیکیشن زبان شناسی آشنا شدم ممنونم ازتون :hibiscus::pray:t2:

2 پسندیده

عالیه یه اپلیکشن کاربردی و بی نظیر

2 پسندیده

عالی

2 پسندیده

سایت زبانشناس در آموزش زبان بی نظیر

2 پسندیده

هەر بژی سەرکەوتو بن زور بە کەڵکە و یارمەتی دەری چاکە

عالی

2 پسندیده

سلام الان من فک کنم اشتراکم تموم شده ، لایتنرم پاک شده اگه تمدید کنم برمیگرده یا خیر