خواندن دوره ی mini stories نیمچه داستان ها با هم 📚

Woooow ten times :star_struck: bravo :clap::clap::clap::clap::keycap_ten:

8 پسندیده

درود برشما یگانه بانو :bouquet:ببخشید دیر پاسخ دادم امیدوارم دال بر بی توجهی نباشه ،این دوره رو تموم کردم ولی هراز گاهی می خونم ،چشم بازم اسکرین میدم هروقت خوندم ،بازم عذر تقصیر :pray:

8 پسندیده

سلام آقای عباس گرامی :bouquet::rose:
خیلی خوشحال می شم باعث افتخاره :innocent:

7 پسندیده

دوستان عزیز
@Reyhaneh_Nazary
@hellostars
به این تاپیک خوش اومدین :innocent::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::love_letter:

7 پسندیده

سلام :rose: اینم از نیمچه داستان امروز من

8 پسندیده

سلام اینم گزارش امروز من :blush:

7 پسندیده

سلام شب همه دوستان عزیز بخیر :sunflower::rose:

6 پسندیده

ممنون از انرژی بالا و پشتکارتون عالی هستین :star2::100::ok_hand:t2:

5 پسندیده

اینم اسکرین امشب من :dizzy:

8 پسندیده

@nasehifa عزیز به این تاپیک خوش اومدین اگر به ما ملحق شین خیلی خوشحال می شیم :smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر :rose:
دوشنبه 7 تیر

:blue_heart: :seedling:

9 پسندیده

سلام عزیزم . من این دوره رو خیلی وقت پیش تموم‌ کردم . ولی بدم‌ نمیاد مرورش کنم . چشم از فردا شرکت میکنم
:orange_heart::boom::books:

6 پسندیده

سلام دوستان گلم .
درس یک مرور شد :white_check_mark:
:high_brightness::orange_heart::boom:

8 پسندیده

آقای @abalfazl ممنون که با لایک هاتون بهمون انرژی می دین :heart::heart::heart::innocent:
اگر بهمون ملحق شین خوشحال می شیم
البته مطمعنم این دوره رو تموم کردین :sweat_smile::upside_down_face:

5 پسندیده

نیمچه داستان امروزم :rose:

6 پسندیده

سلام به شما دوست عزیز :cherry_blossom:
بله من این دوره رو تمام کردم و چون دوره اصلی دیگه ای رو کار می کنم ، شاید برای مرور هر هفته شات بزارم .
اما یه پیشنهاد :
کسانی که این دوره رو می خونن ، ۳ روز یا بیشتر براش وقت بزارید . مهم نیست چقدر راحته. حداقل باید به اون ۲۰ بار گوش بدید . جوری که از همون اول ، گوشی رو خاموش کنبد بزارید کنار ، و گوش کنید و به سوالاتش بدون وقفه پاسخ بدید . به. این میگن تسلط کامل . و این که گول راحت بودن رو نخرید . گرامر باید به ناخودآگاه شما بره . اینو کن نمی گم . ای جی هوگ میگه.انقدر باید گوش کنید ، طوری که به راحتی پاسخ دهید و گرامر به ناخودآگاه شما بره.بازم میگم . نگید : چون خیای راحته ، ۱ بار یا ۳ بار کافیه . خیر این کاملا غلطه. دوره های سخت تر ، مثل انگلیسی قدرت، انگلیسی بدون تلاش و بقیه دروس اصلی ، مینی استوریش ۲۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه هست که شما باید روزی ۳ بار بهش گوش کنید کنید .و بعد یک هفته تا پایان درس ، میشه ۲۱ بار ! گرامر باید در ناخودآگاه فرو بره پس بیشتر براش وقت بزارید . مثلا ۲۰ بار جوری ک با تسلط پاسخ دهید .

12 پسندیده

البته منم اشتباه شما رو کردم و گول خوردم و کم گوش دادم :joy::joy::rose::rose::rose::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

7 پسندیده

پیشنهاد تون خیلی خوب بود
راستش من اگر ۲۰ بار پشت سر هم به یک داستان گوش بدم کلافه می شم :grimacing::joy::joy::pleading_face: اما این کار رو انجام می دم مثلا من درس اول روسه بار گوش کرده بودم امروز سه بار دیگه گوش می دم می شه شش بار به این شکل اگر افزایش پیدا کنه کسل کننده هم نمی شه

موافقین؟ @abalfazl :smiling_face_with_three_hearts:

اوووو پس اونوقت شما هم با ما باید هر کدوم رو ۲۰ بار ۲۰ بار گوش بدین :joy::rofl::rofl::nerd_face::nerd_face::rose::rose:

البته شوخی می کنم هر جور راحتین :innocent:

6 پسندیده

ممنون از توصیتون :sunflower: من خیلی سعی می کنم بیشتر از یک بار بخونم اما نهاااایت تا سه بار حوصلم می کشه :sweat_smile: نمی تونم واقعا. همش دوس دارم داستان جدید بخونم. البته معمولا همون دفعه ی اول می تونم به سوالات داستان جواب بدم ولی خب روان و سریع نمی تونم. سعی می کنم به چهار پنج بار برسونم ازین به بعد

8 پسندیده

خب مگه من گفتم 20 بار تو یک روز ؟
برای هر درس ۱ هفته وقت میزارید .
یه هفته چند روزه ؟

• ۷ روز
    هر روز چند بار گوش میدید ؟
    +۳ بار
    در مجموع چند بار گوش دادید ؟
    +۲۱ بار .
    عالی نیست ؟
    @samira245
    @Y_zarei