ارزیابی دوره «داستان های کوتاه»

ارزیابی دوره «داستان های کوتاه»
none 4.773333333333333 75

عالی.این محدودیت متن مارو کشت

1 پسندیده

داستان های جالبی داره

1 پسندیده

واقعا عالیه و حرف نداره، همه چیز مرتب و کامله! خدا قوت…

1 پسندیده

عالیه به نظر من از این بهتر نمیشه برنامه ی خیلی خوبیه:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

دوره داستانهای کوتاه خیلی عالیه تلفظهای آقای ACهم خیلی عالی و واضح هستند.

خیلی خوبهههه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

کلمات خوبی داره…

عالیه همون چیزیه که همیشه دنبالش بودم.سپاس

خیلی مفید بود و همینطور مختصر

perfect method to learn, I couldnt imagine how this easy way can work for me. thanks a lot

دوره جالبي بود مرسي، توضيح بيشتر لازم نيست:)

داستان جذابی بود لذت بردم

موضوعات جذاب، لغات کاربردی، گرامر پیشرفته و پادکستهایی با زمان کوتا که ادم رو خسته نمیکنه. من از این دوره برای تقویت اسپیکینگ استفاده میکنم.

سلام she was let go for her mastic یعنی چی ؟؟؟

سلام دوستان عزیزم وقت بخیر
یه راهنمایی کلی می خواستم در خصوص مطالعه دوره قدرت چون الان در درس هفتم هستم, یک عادتی دارم اینکه در هنگام گوش دادن با موبایل معمولا مشغول یک کار دیگه هم مثل وبگردی یا مطالب خوندن هستم و متاسفانه این عادت قدیمی کارایی دوره ها رو بیش از حد برای من پایین آورده. دوستان می تونن راهنمایی کنن چه پیشنهادی دارن که موقع گوش دادن با تمرکز بیشتری این کار انجام بشه. مرسی @YoKambiz

سلام گوشیتون رو در حالت airplane mode بذارید.

گوش دادن به دوره هنگام انجام کارهایی که نیازی به تمرکز ندارن قابل قبوله (هر چند پیشنهاد نمیشه) این کارها مثل تو صف واستادن، ظرف شستن، غذا خوردن و…

اما اینکه همزمان یه مطلب بخونید و به دوره گوش بدید در واقع کاملا وقتتون رو دارید هدر میدید و اصلا پیشنهاد نمیشه. از اونجایی که مشکل شما خوندن مطالب در قالب اینترنت هستش پیشنهاد من گذاشتن گوشی در حالت airplane mode هستش.

اگه گوشیتون اندرویده پیشنهاد میکنم اپلیکیشن forest رو نصب کنید و نرم افزارهایی که مزاحم هستند رو داخلش بلک لیست کنید. مثلا بزنید یک ساعت میخوام متمرکز باشم. وقتی یک ساعت روشن میشه اون نرم افزارها براتون باز نمیشه و اگه شما بازشون کنید درخت خشک به جنگلتون اضافه میشه (که یه بار روانی سنگینی داره) میتونید تصور کنید که به ازای هر باری که متمرکز هستید یه درخت به جنگلتون اضافه بشه و بعد جنگلی پر از درخت داشته باشید اما یه بار تمرکز رو بشکونید چون میخواستید ببینید اینستاگرام چه خبره (یه درخت زشت بیاد تو مجموعه شما)

خیلی بار روانی سنگینی داره. شاید ترک عادت سخت باشه اما گول زدن مغز هم سخت نیس. پس یا گوشی رو در حالت airplane mode بذارید یا نرم افزار forest رو دریافت و نصب کنید. (نسخه کرک شده رو نصب کنید در گوگل پیدا میشه)

ضمنا شما تنها کسی هستید که میتونه راه حل این موضوع باشه. چرا که خاموش کردن airplane mode و یا لغو forest تنها با یه کلیک ممکنه.

خدا میگه از تو حرکت از من برکت. پس حرکت و تعهد با شما، باقیش با خدا.

2 پسندیده

سلام
ممنونم از راهنمایی شما کامبیز جان
دقیقاً مشکل از خودمه و عادتی که طی سالیان متمادی پیدا کردم. و باید مدل جدید و تمرکز رو تمرین کنم.
:pray:t4:

عالی و بسیار جالب و آموزنده

1 پسندیده

great :four_leaf_clover::people_hugging::people_hugging::heart_eyes::people_hugging::heart_eyes::four_leaf_clover::neutral_face::four_leaf_clover::iran::four_leaf_clover::sleeping_bed::lungs::sleeping_bed:

1 پسندیده

خوبه خوبه خوبه که برگشتی به من کمک کنید

1 پسندیده