ارزیابی دوره «مگا داستان»

ارزیابی دوره «مگا داستان»
none 4.63265306122449 49

عالی

واقعا عالی است

خوب گایز میبینم که یه سریا میگن این دوره سخته ،خو عزیزمن این دوره واسه پیشرفته هاست توصیه میکنم بعداز انگلیسی قدرت سراغ این نیاین برین سراغ VIP بعد بیاین سراغ مگا داستانا،خودم اینکارو انجام دادم الان کل این داستانارو۹۰درصد به بالا بلدم وفقط دارم لذت میبرم،:upside_down_face:

1 پسندیده

سلام.مگا داستان ها دیگه آپدیت نمیشن؟؟واقعا دوره کم نظیریه.مناسب سطوح B2,C1 هست.یعنی بالاتر از VIP.شخصا برای من جذاب تره از دوره A.J از نظر موضوعات،صدای راوی و شیوه مکالمات.

عالی ترین

اسم کامل این مجموعه چیه ؟

از مجموعه deep English هستش برای توضیحات در لینک زیر میتونید مطالعه کنید

سلام. کاش درس اول همه بخش هاش را باز میزاشتین تا نمونه اش را ببینیم، اینطور برای بخش مکالمه فعالانه و گفت و گو و … باید اشتراک بخریم و بعد بفهمیم چه مدله

سلام از سایت زیر میتونید متن درس ها رو بعنوان نمونه ببینید

دوستانی که میگن کاش کامل میزاشتن ببینیم باید اشتراک خرید

خدا وکیلی ۴۸۰ تومن برای این سری یه ساله مفته مفته اصلا قیمتی نیست و بهترین دوره ای که میتونید شروع کنید همون اول تو هر سطحی

انگلیسی قدرت از ای جی هوگ
یا اگه سطحتون پایینه انگلسی بدون تلاش از ای جی‌هوگ

goog

من سطحم متوسط b1 هست، چند درس از انگلیسی قدرتم جلو رفتم، اما مگا داستانو دیدم ، بیشتر خوشم اومد، به نظرتون کدومو جلو برم؟ مگاداستان یا انگلیسی قدرت، ضمنا وقت ندارم هر دوشو باهم جلو برم، چون کتابم می خونم

اگر مگاداستان براتون سخت نیست همینو ادامه بدید چون خوشتون اومده پس با منبعی شروع کنید که دوسش دارید اینجوری بهتر نتیجه می‌گیرید.

1 پسندیده

من خودم b2هستم ولی مگا برام سخت بود

انگلیسی قدرت رو انتخاب کنید

Fantastic

سلام
عرض ادب
در درس شبیه سازی گفتگو و لغات بارگزاری نشده.
لطفا پیگیری کنید.
ممنون.

سلام دوست خوبم :cherry_blossom:
مشابه این سوال قبلا پرسیده شده و همکارم‌ پاسخ این سوال رو دادن که من پاسخش رو‌ در اینجا قرار میدم :point_down::point_down:

بعضی از درس های دوره ی مگا داستان زودتر از درس های دیگر ضبط شده اند و به مرور خود مجموعه ی Deep English (سازنده ی دوره مگا داستان) بر اساس بازخوردهای کاربرانشون بخش های جدیدی رو به درس های این دوره اضافه کردند.

ما تا جای ممکن تمام تلاشمون بر این بوده که تمامی بخش های موجود در این دوره رو در اختیار کاربرانمون قرار بدیم.

اما الان متاسفانه امکان دسترسی به این دوره برای بررسی مجدد وجود نداره. (بابت تحریم) و از این بابت متاسفیم. :rose:

سلام. درس زدن پلها ترجمه ندارد؟

سلام دوست خوبم بخش داستان ترجمه داره این بخش رو با ترجمه بخونید برای آیتم های بعدی به مشکلی نمی‌خورید و با کمک دیکشنری میتونید جلو برید