ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687283054591354 3169

درود بر شما
بسیار عالیه این دوره
نام راوی داستان جوجه اردک چیه؟

سلام وقتتون بخیر …
ببخشید من از کدوم فایل های صوتی شروع کنم بهتره ؟؟

اگر داستان ها بچه گانه منظورتونه؟
همه داستان ها رو میتونید بخونید.
اما اگر منظور اینه که منبع سطح خودتون رو انتخاب کنید … سطح زبانتون رو بگید تا معرفی کنم

سلام. لطفا راهنمایی کنید که اولا چطوری میتونیم بدونیم سطحمون چنده و بعدش از کجا شروع کنیم
دوما طریقه استفاده از دوره طلایی در صورت خرید چیه

1 پسندیده

سلام وقت بخیر اول باید تعیین سطح بشید که لینک روش های تعیین سطح رو براتون میذارم. :point_down:

بعد از اینکه تعیین سطح شدید یک منبع مناسب سطح خودتون رو انتخاب میکنید و طبق برنامه ریزی که گفته شده پیش میرید.:point_down:

اشتراک طلایی شامل همه امکانات اپ میشه و توضیحات بیشتر در مدیریت اشتراک اپ گفته شده

خوب

atya

1 پسندیده

سلام من تقریبا دو ماهه که دارم هر روز با این اپلیکیشن مرتب میخونم ولی دوسدارم یه برنامه منظم داشته باشم و بدونم که کدوم دوره رو بخونم چقدر انیمیشن ببینم یا مثلا چه کتابی بخونم. خلاصه دوسدارم برنامه ریزی داشته باشم. میشه کمکم کنید؟

1 پسندیده

سلام دوست خوبم
این تاپیک رو مطالعه کنید که از سطح مبتدی تا پیشرفته منابع معرفی شده و به همراهش برنامه ریزی هم گفته شده

برای یادگیری با فیلم هم در تاپیک زیر صحبت شده

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

عالی و جذاب
خیلی خیلی به یادگیری من کمک میکنه

1 پسندیده

واقعا عالی مخصوصا تو تلفظ درست خیلی کمکم کرده

1 پسندیده

دیکشنری کار نمیکنه
آیا اشتراک میخواد؟

بله برای دسترسی به دیکشنری، اشتراک باید داشته باشید

این بخش زبانشناس خیلی جذابه چون داستان همراه با تصویر هست واین باعث میشه لغات و عبارات بهتر توی ذهنمون ثبت بشه
آیا بخشهای شبیه به این بخش توی اپلیکیشن هست؟

سلام
یه سوالی داشتم میخواستم بدونم چطوری میتونیم به معنی فارسی داستان ها دسترسی داشته باشیم قبلا برای من معنی فارسی داستان پایین آن بود ولی الان نیست

سلام وقت بخیر
در بالای صفحه درس اون سه نقطه رو بزنید و گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی قرار بدید

من داستانها رو دوست داشتم یک فصل رو پیش رفتم به نظرم جایی برای محک وجود داشت خوب میشد

عالی