ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687184343434343 3168

Hello. Very Good. thankyou.

8 پسندیده

واقعا عالیه. من چند بار با روشهای مختلف سعی کردم زبان یاد بگیرم ولی همشون تکراری میشن و خسته کننده. اما از وقتی با برنامه زبانشناس آشنا شدم هر روز بیشتر تمایل به یادگیری دارم. از نوع اموزشم که بگم خیلی خوبه. من که با این نوع اموزش موفقتر بودم. امیدوارم بیشتر پیشرفت کنه و کاملتر بشه. از پیشتیبانی خوبی هم برخورداره. من سوالی داشتم که به وسیله ایمل مطرح کردم و دوستان زحمت کشیدن سریع جواب دادن.
باز هم ممنون

13 پسندیده

عالی تا حالا
اگه میشد با زدن رو کلمه معنی کلمه بیاد خیلی بهتر بود.

10 پسندیده

very nice and useful

8 پسندیده

خیلی عالیه خدا خیرتون بده

9 پسندیده

برنامه جالبی است دستتون درد نکنه ولی هنوز نمیدونم چجوری باهاش کار بکنم

6 پسندیده

برنامه ی خوبی است افسوس کهfree نیست

9 پسندیده

ممنون از نرم افزار عالیتون

8 پسندیده

عالی. بهترین نرم افزاری که دیدم

7 پسندیده

برای کسایی که مبتدی هستند و به دنبال افزایش دایره ی لغات خیلی پکیج خوبی هستش ،اما وقتی این پکیج رو تموم می کنی و به پکیج های سطح بالاتر مثل داستان های واقعی و انگلیسی قدرت میرسی ،وقتی به پکیج های داستان های بچگانه نگاه میکنی که خیلی ساده و خسته کننده به نظر میرسه:grinning:

10 پسندیده

بسیار عاـــــــــــــی ،خدا قوت

6 پسندیده

اگر نسخه ویندوز برنامه رو هم درست کنید عالی میشه چون اکثر برنامه های اندروید که واسه ویندوز هست خوب اجرا نمیشه

10 پسندیده

چرا لغات ترجمه نمیشود

6 پسندیده

سلام ، ضمن تشکر از شما بابت توجهتون

دوتا از سری داستانهای OXFORD که بنده خوندم و خیلی جالب بودن رو بهتون معرفی میکنم ، البته بیشتر به درد سطح مبتدی میخوره ولی در کل خوندنش خالی از لطف نیست. هر دو داستان از سری DOMINOES One آکسفوردن

اولیش The Teacher’s Secret and Other Folk Tales

هستش و دومیش

The Real McCoy & Other Ghost Stories

امیدوارم براتون مثمر ثمر باشه

11 پسندیده

ایده خوبی برای یادگیری است

7 پسندیده

خیلی عالی ممنون از نرم افزارتون

7 پسندیده

خیلی عالیههه من که خیلی بدردم خورد

8 پسندیده

بدون شك دانلود كنید و لذت ببرید😊

10 پسندیده

سلام…بهتون تبریک میگم نسبت به سایر برنامه های ایرانی برنامه جالبی تهیه کردید…براتون ارزوی موفقیتهای بیشتری دارم.:relaxed:

10 پسندیده

به نظر من نرم‌افزار با تحقیقات خوبی ساخته شده.تشکر

9 پسندیده