ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687381703470032 3170

عالی و بسیار اسان و قابل فهم

2 پسندیده

برای بار اول خوبه واقعا من الان سطح زبانم A0هست امیدوارم پیشرفت کنم و رضایت های بیشتری داشته باشم

2 پسندیده

I ready first store with your app and very very happy for it

3 پسندیده

این اپليکيشن با پشتیبانی خوبش و قیمت مناسبش فوق العاده است

3 پسندیده

خیلی سخته وحوصله سربره واقعن لذتی نداره هی باید داستان اول بخونی کلمه بکلمه ترجمه کنی بعد معنیشوبخونی بعد کلماتی ک نمیدونی هم تلفظ هم نوشتاری یادبگیری برامن ک دوتابچه دارم واقعن سخته وطاقت فرسا کارش راه حل خوبتری برا یادگیری زبان بود

داستان ها فوق العاده بودند .

3 پسندیده

دوست خوبم در ابتدا باید بگم همه این روش هایی که برای یادگیری گفته میشه بخاطر اینه که یادگیری عمیق و طبیعی اتفاق بیوفته و گرنه مثل زمان مدرسه و دانشگاه بعد مدتی مجبوریم از صفر شروع کنیم، اگر براتون خسته کننده است دلیلش اینه که ممکنه درست توضیحات اجرا نمیشه

مثلا اگر فقط بزارید درس پلی بشه خب طبیعتا خسته کننده میشه اما اگه سعی کنید تن صدا رو مثل راوی بالا و پایین کنید ، سعی کنید مثل اون صحبت کنید، یا انرژی که در صدای راوی هست شما هم مطابق همون اجرا کنید، از زبان بدن استفاده کنید و کلی راهکار دیگه قطعا هم براتون لذت بخشه و هم اینکه خسته نمیشین و خوبی که داره اینه که داستان هایی هست که شاید تو بچگی کتاب داستانش رو به زبان فارسی خوندیم و همونقدر که اون زمان برامون جذاب بودن الان هم میتونه جذاب باشه منتهی چیزی که هست مقاومت های ذهنی هست که باید بتونیم اونا رو کنترل کنیم

و همیشه یادتون باشه شروع هر کاری سخت ترین مرحله است اگر بتونید این مرحله رو رد کنید قطعا روند رو به رشد و آسون تری خواهید داشت.

7 پسندیده

زیاد عالی نبود.بیشتر داستان هاش آروم و خسته کننده بود

1 پسندیده

اصلا این بسته سوم خوب نیست

خیلی خوبه !!! خیلی!!!

2 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی

2 پسندیده

بسیار عالی و روشی نو

2 پسندیده

عالیه عالی حرف نداره

2 پسندیده

عالیییییییی
حتما نصبش کنید خیلی برنامه خوبیه

2 پسندیده

عالی این برنامه خیلی مفید بود

2 پسندیده

تازه شروع کردم ولی واقعا راضیم و قابلیتها و آپشنهای اپ منو مشتاقانه وادار میکنه هر روز مطالعه کنم. ممنونم از اپ حرفه ایتون. خدا قوت

3 پسندیده

بسیار متفاوت وعالی:clap::clap::clap:

2 پسندیده

بسیار عالی چ مناسب برای افراد مبتدی و متوسط

2 پسندیده

یک ماه طول کشید تا مسلط شدم هر میانگین مطالعه بنده در روز ۲ساعت بود

3 پسندیده

سلام…همه بسته های داستانهای بچگانه رو تو یک ماه تموم کردین؟

2 پسندیده