ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687480290129296 3171

عالی

1 پسندیده

عالی

2 پسندیده

بهتر بود دوره مقدماتیش رایگان بود یا حداقل چند درسش رایگان بود که متوجه شیم میشه باهاش ارتباط بگیریم یا نه

دوست خوبم @nasriin.h

بخش بزرگی از دوره‌های اپلیکیشن زبانشناس مثل داستان‌های کودکانه و مصور، دوره‌های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار‌گرفته که می‌تونین‌ از اونا استفاده کنین.

امکانات اپلیکیشن هم مثل هایلایت لغات، جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری‌ها، آمار پیشرفت تحصیلی و… در ابتدا قابل دسترسی هستند تا بتونید این امکانات رو به صورت رایگان تست کنید.

اما پس از مدت کوتاهی این امکانات غیر فعال میشن و برای فعالسازی مجددشو نیاز به خرید اشتراک دارین.

هزینه‌ی اشتراکی که شما پرداخت می‌کنید، صرفا جهت بهبود خدمات تیم زبانشناس و توسعه‌ی آموزش زبان انگلیسی در بستر اپلیکیشن خرج میشه :rose:

هر سوالی که داشته باشین من در خدمتتون هستم :rose::rose:

1 پسندیده

من که خیلی کیف کردم

1 پسندیده

1 پسندیده

ممنون عالی بود .امیدوارم کامل یاد بگیرم

2 پسندیده

داستانها داره سخت تر میشه

1 پسندیده

خیلی عالی بود

2 پسندیده

عالی

2 پسندیده

09366959519

گاهی اوقات مفاهیم پیچیده رو با قالبی ساده بیان کرده من محتوای بعضی هاشون رو دوس داشتم

1 پسندیده

بسیار عااالی

1 پسندیده

من اولین و دومین داستان گوش دادم خیلی خوب قابل فهم و کلی لغت داره و میخوام ادامه بدم

1 پسندیده

عالی خیلی راضیم

عالییی

perfect

مناسب برای شروع

2 پسندیده

خیلی مفیده

1 پسندیده

من قبلا بعد دانلود فایل ها وارد حافظه دستگاهم میشد اما الان این اتفاق نمیفته درواقع دانلود میکنم مشخص نیست کجا میره که ذخیره داشته باشم و برای دوباره گوش دادن مجبورم بیام داخل اپلیکیشن مشکل کجاست؟