ارزیابی شما از دوره «۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری»

ارزیابی شما از دوره «۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری»
none 4.895061728395062 81

سلام. خیر
گوینده این دوره توسط آقای متین روحانی انجام شده.

با سلام خدمت همه

کدینگ یک نوآوری جدیدی نیست و قبلا هم در روش مطالعه مورد استفاده قرار می‌گرفته که بهش راهبرد یادآور گفته می‌شده.

اما اثربخشی این روش اثبات نشده

از لحاظ منطقی هم در یادگیری اصل اقتصادی بودن مطرحه، یعنی روش یادگیری باید علاوه بر کیفیت یادگیری زمان یادگیری رو هم کاهش بده.

شاید کمی کدینگ هیجان برانگیز و فان باشه، اما اصل اقتصادی بودن یادگیری رو با چالش مواجه می‌کنه و به عنوان یک اصل استراتژی یادگیری مورد تأیید نیست، مگر به همان سبک کلاسیک چند لغت محدود که یاد سپاری اونها کمی دشوار هست رو با این شیوه پیش ببرید.

جعبه لایتنر هم برای عدم فراموشی طراحی شده نه برای یادگیری!!!

یعنی پس از اینکه محتوایی رو یاد گرفتی با جعبه لایتنر مانع از فراموشی میشی وگرنه خودش روش یادگیری نیست!

درباره اینکه گفته میشه لغات ۵۰۴ قدیمی شده هم نادرسته هم در آزمونهای مختلف ازش سوال میاد، هم من کار ترجمه انجام میدم بسیاری از لغاتش تو متون جدید من هست.

دوره خوبیه، هرچند طراحی چندان دقیقی نداره و بدون نقد نیست.

1 پسندیده

سلام آیا این منبع برای کنکور زبان هم کاربردی هست؟

سلام وقت بخیر
بله برای کنکور زبان هم کاربرد داره برای اطلاعات بیشتر این لینک رو مطالعه کنید

1 پسندیده

از وقتی گویندش عوض شد نصفه و نیمه این دوره رو رها کردم
متاسفانه با گوینده ی فارسی نتونستم ارتباط بگیرم
همون قبلیه احمد رفیع بود محمد رفیع بود چی بود خیلی عالی بود
گاها یکی دوتا اشتباه جزئی وجود داشت که هیچ خللی در یادگیری ایجاد نمیکرد و درساش کامل بود
اما این گوینده ی داخلی هم خیلی خلاصه کرده درسارو هم لهجه ایناش اصلا و ابدا شبیه نیتیوها نیست

سلام من تازه این برنانه رو نصب کردم گیج شدم از کجا باید شروع کرد؟

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
از لینک زیر میتونید منبع مناسب سطح خودتون رو انتخاب کنید

1 پسندیده

سلام خسته نباشید
من میخام بدونم چی باید بخونم؟!
سطحم چیه؟!
از کجا باید شروع کنم؟!
میشه لطفا راهنمایی کنید؟!

سلام وقت بخیر تعیین سطح انجام دادین؟

خیلی خوبه

عالی

سلام قسمتی هست ک تستی آزمونی چیزی بگیره برای تعیین سطح؟
چون مقاله تعیین سطحی ک گذاشتید خیلی کلیه

سلام وقت بخیر وارد لینک زیر بشید و میتونید یکی از این روش هارو انجام بدید.

1 پسندیده

بسیار عالیه ممنونم از برنامه خیلی خوبتون :pray::rose:

ببخشید دوره ۵۰۴ واژه را تازه شروع کردم کتابشم دارم لطفا بفرمایید برای تثبیت بهتر لغات چه روشی به کار ببرم؟آیا هفته ای یک درس بخونم یا بیشتر؟

1 پسندیده

توصیه میکنم لغات رو در قالب فبلم، داستان، جمله یادبگیرید و از لغاتی که یادگرفتید در مکالمه و رایتینگ استفاده کنید تا لغات در ذهن شما فعال بمونه.

سایت های زیر رو پیشنهاد میکنم مطالعه کنید

1 پسندیده

It’s perfect, i mean it, down to the last bit of details.
couldn’t be better,love it.
make sure to check it out.
So the basic form or structure of this course is arranged in this way: the first lecture is about 12 words you need to know and learn about, and when the second lecture arrives it will repeat the words in different sentences and scenarios from various movies and series, alright the third will explain and describe or basically gives you a definition of the target word and then you have to guess it or in another word remember it, last but not least a test of the learned words comes and test your memory of the 12 words.

1 پسندیده

سلام. از تهیه این دوره واقعا ممنونم و لذت بردم. مدرس این دوره چه کسی هست؟ یا کدوم موسسه؟

سلام راوی این دوره آقای متین روحانی هستش از همکاران مجموعه زبانشناسه

این مجموعه لغات برای کنکور سراسری زبان واقعا کاربردی هست.