ارزیابی دوره «پادکست آقای ای جی»

ارزیابی دوره «پادکست آقای ای جی»
none 4.348837209302325 43

خیلی نرم افزار خوب و دارای کارایی بالایی است.

1 پسندیده

نرم افزار مفید و ارزشمند

1 پسندیده

پادکستهای ای جی خیلی روان ، انرژی بخش و آموزش دهنده هستش

1 پسندیده

the app is very good and usefule. thank you.

1 پسندیده

کیفیت صدای بعضی از فایل ها پایین هست

1 پسندیده

این پاکدست ها علاوه بر کمک به افزایش دایره لغات و همچنین قوی کردن لیسینینگ و ریدینگ…مطالب خیلی خوبی هم می آموزند

2 پسندیده

سلام.خیلی ممنون ازینکه توصیه می کنید برای یادگیری یهترزبان دوستان دنبال ترجمه به فارسی نباشند.خیلی دلم میخواداین موضوع خیلی مانورداده بشه. تواون مدتی که کلاس زبان میرفتم،یکی ازمشکلاتم بااستادا همین بالای ۵۰درصدفارسی حرف زدن بود.الان که دوسه ماهیه دارم بازبانشناس کارمیکنم خیلی آرامش دارم که کسی فارسی صحبت نمیکنه ومنم مجبورنیستم خودم جملاتموواسه کسی به فارسی بگم.ایکاش همه ی دوستان علاقه مند پیشرفت توزبان خیلی زودمتوجه بشن ترجمه فارسی یجورراه گم کردنه واسه یادگیری.یادمه من خودم توخونه مطالعه میکردم درسهارو انگلیسی مطلق وذهنم آشنا میشد باکلمات وجملات و…بانگلیسی ولی متاسفانه وقتی میرفتم کلاس استادامعمولا اکثر مطالبوترجمه میکردن واین موضوع باعث میشدمن بیشترگیج بشم. بهتره آدم واسه یادگیری زبان جدیدازهرراهی که ممکنه ومیتونه فقط به همون زبان سعی کنه یادبگیره. من الان میفهمم چقدراین فارسی گفتن توکلاسا باعث شدازبرنامه موردنظرم واسه یادگیری بهتروبیشترعقب بیفتم.می بخشیدتواین قسمت نظرمو نوشتم. امیدوارم واسه بقیه دوستان تجربه تلخ من کارساز باشه. انشالله همه موفق باشند.

3 پسندیده

ازخوندن پادکست آقای ای جی واقعا لذت میبرم. شده معدود کلماتی توهرمتن وجود داشته که معنی دقیق اون کلمه رونمیدونستم امادرمجموع اصل موضوع برام قابل فهم بوده،حتی اگه دوسه بارم واسه یادگرفتن یه لغت معنی انگلیسیش روبخونم ترجیح میدم به اینکه سراغ ترجمه فارسی اون کلمه بگردم.میدونم اینکارکمی سخت هست امانتیجه ی خیلی خوبی داره واون درگیری بیشتربازبان هست. درواقع معدود دفعاتیم که سراغ ترجمه فارسی رفتم،برام فایده چندانی نداشته…

3 پسندیده

I really enjoy reading this part. In fact whenever I repeat/review one part,learn more deeper than past.

1 پسندیده

عالییییی حتما نصب کنین

1 پسندیده

عالیه .و بسیار مفید و کلا اینکه میشه به عنوان شروع یادگیری زبان ازش استفاده کرد

1 پسندیده

درس ها بسیار آموزنده هستند لطفا مطالب جدید را به این گروه اضافه فرمایید.

1 پسندیده

عالی و کاربردی, تشکر از زحمات شما

1 پسندیده

veeeeeeeeeeerrrrrrrrrry gooooooooood.

1 پسندیده

چرا دانلود نمیشهههههه

1 پسندیده

Excellent app to improve English knowledge

1 پسندیده

these parts are really helpful to extend your knowledge about English

1 پسندیده

اگه هر ماه آپدیت بشه عالیه چون آقای هوگ توی اکانت تویترش هر هفته یه پادکست میزاره❤️

1 پسندیده

دوره فوق العاده ایه.
واقعا AJ صحبت های مفیدی رو مطرح میکه :ok_hand:

2 پسندیده

آقا این پادکست خیلی خوبه. ای جی هوگ خیلی پرانرژیه و آدم دوست داره بهش گوش بده. مخصوصا بره دوستانی که تو پادکست گوش دادن تازه وارد هستن شدیدا پیشنهاد میشه.

3 پسندیده