ارزیابی شما از دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»

ارزیابی شما از دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»
none 4.612068965517241 116

سلام سلام وقت بخیر
موثر ترین روش یادگیری لغات با این کتاب چیه؟

هر دو از سطح مبتدی تا پیشرفته داره. اگر برای روزمره میخواین آکسفورد ورد اسکیلز و اگر هدف افزایش دایره واژگانه مجموعه چهار هزار‌

2 پسندیده

دیگه فکرشو نمیکردم این کتابم داشته باشید واقعا ممنون

1 پسندیده

واروژان عموما مفید واقع می شوند

سلام وقتتون بخیر
چرا محتوای کتاب با چیزی که داخل اپلیکیشن شماست یکی نیست؟!
مثلا درس اول کتاب اول داستان شیر و خرگوش هست.
اما برای شما ساحل آمالفی هست و جالب این که کلا درسی به نام شیر و خرگوش ندارید!
ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام وقت شما هم بخیر
به خاطر ویرایش این مجموعه هستش احتمالا شما ویرایش اول رو دارید و در اپ ویرایش دومه

1 پسندیده

سلام چقدر خوبه که اول یه داستان میگه بعد لغات رو به انگلیسی توضیح میده و توی جمله به کار می بره لهجه اش هم خیلی دل نشینه و تکرارش خسته کننده نیست من ۵۰۴ واژه رو با کدینگ یاد گرفته بودم که خیلیاش از ذهنم رفت درس اول ۵۰۴ واژه از زبانشناس رو هم خوندم متاسفانه جذبم نکرد ولی ۴۰۰۰ واژه ضروری واقعا عالیه البته من هنوز کتاب های دیگه رو نخوندم ولی کتاب اول خیلی عالی بود

1 پسندیده

Nice
Glad

این مجموعه رو اگه بتونید تصویری کنید و تست های خود کتاب هم بذارید خوبه،بعضی از اپلیکیشن‌ها این کارو کردن فقط کافیه جمع آوری کنید

دوست خوبم این مورد رو در اپ زبانشناس نداریم اما محصول جدیدمون رو که بتازگی منتشر کردیم با تصویر، آزمون و تست هستش.
میتونید اپ زبان آموز رو دانلود و نصب کنید

لینک اپ زبان آموز خدمت شما:rose:

1 پسندیده

سلام خسته نباشین،ببخشیدمن تازه این برنامه نصب کردم و نمیدونم از کجا و کدوم قسمت شروع کنم میشه لطفا کمکم کنید

سلام وقت بخیر برای شروع از اپلیکیشن زبانشناس میتونید لینک زیر رو مطالعه کنید

1 پسندیده

عالی هستش

1 پسندیده

سلام. چرا معنی فارسی رو زیرش نمیاره. قبلا میاورد.؟

سلام برای دسترسی به ترجمه باید اشتراک داشته باشید.
اگر اشتراک دارید وارد درس بشید بالای صفحه سمت چپ روی سه نقطه بزنید شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی بذارید

It’s easy to learn and easy to use

Hi there
Honestly, it ain’t boring, and absolutely easy to comprehend every single lecture, so the basic structure of this course is to listen to a short story and afterwards the next lecture which comes right away related to the story you’ve already listened to, due to the words in the short story the second lecture tries to explain or describe the words and makes you understand and feel them so that you can use them on daily basis.

1 پسندیده

Awli

سلام وقت بخیر
من چند وقتیه ک شروع کردم ب یادگیری لغت
و الا کتاب 504لغت ضروری رو تموم کردم
و کتاب 4000لغت رو دارم میخونم و نصفش تموم شده
پیشنهاد شما برای بعد ازین 4000لغت چیه

1 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر
هدفتون از یادگیری چی هستش؟ چون مجموعه لغات منابع فرعی بحساب میاد و به تنهایی کافی نیست اگر هدفتون رو هم بگید بهتر میتونم راهنماییتون کنم