راهنمایی در مورد زمان تسلط در یک درس

چه زمانی تسلط بر یک درس مشخص می شود؟ الان من از روی متن می توانم بخوانم و لغات را هم می فهمم آیا این به معنای این است که بر این درس مسلط هستم

این تاپیک مربوط به درس« درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تسلط بر عواطف ۱ »

2 پسندیده

سلام شما تا وقتی که تمرین نکنید تسلط پیدا نمیکنید دوست عزیز :dizzy::rainbow:شما مثلا یک داستان را گوش میدهید و بعد اگر توانستید داستان را بازگو کنید و کلمات آن برای شما آسان شده بود شما روی اون درس تسلط دارید :slightly_smiling_face: خلاصه که باید بتوانید داستان را بازگو کنید و کلمات آن براتون آسان باشه

4 پسندیده

و به نظر من بله الان شما تسلط دارید ولی اگر بیشتر گوش کنید به نظرم بهتره می‌توانید از تکنیک سایه استفاده کنید و تسلط کامل را پیدا کنید

3 پسندیده

به نظر من باید برای درس سوالاتی طراحی شده باشه
وقتی درس رو تموم کردی و در قدم دوم تونستی اون رو بازگو کنی و لغات برات آسون بودن حالا وقتشه به سوالات هم پاسخ بدی اینجوری تسلط کاملی روی اون درس داری
اگر در بخاطر سپاری درس مشکل داشتین حتما داستان رو به صورت تصویر یا یه فیلم کوتاه در دهنتون در بیارین تا مثل آب خوردن داستان رو به یاد بیارین
و یه پیشنهاد اینه که لغات مترادف رو هم پیدا کنی تا لغاتت رو توسعه بدی ممنون از تالار زبانشناس

2 پسندیده

سلام
‌‌‌‌من اگربتوانم خلاصه یک درس را،که حاوی نکات مهم و لغات جدید ،ان باشد، بدون استفاده از کتاب و متن اصلی بیان کنم .خودم را در یادگیری ان درس موفق میدانم.موفق باشید

1 پسندیده