گروه واتساپی مکالمه روزمره انگلیسی

سلام من اددبشم09370798706

1 پسندیده

سلام لطفا منو ادد کنید،

1 پسندیده

لطفاً اگر کدام مشکلی نیس منو هم عضو کنید.
۹۳۷۹۵۰۷۵۰۸۲+
zamirbahaduri5082@gmail.com

1 پسندیده

من هم لطفا اد کنین خیلی خوشحال میشم

سلام لطفا من رو هم اضافه کنید.09174854563

سلام لطفا من رو هم اد کنید
09902833028

سلام
ممنون میشم منم اد کنید:
09192957311

سلام ممنون میشم من رو توی گروه واتس اپ اد کنید
09054532059

منم‌ادد کنید لطفا
۰۹۳۹۵۲۹۳۷۵۰

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز گروه زبان شناس
قطعا همه ی ما از اینکه اینجا هستیم یک هدف مشترک داریم و اون هم یادگیری و ارتقای سطح زبان خودمون هست و هر روز که از خواب بیدار میشیم بیشتر به اهمیت این مهم پی می بریم و اینقدر دست دست میکنیم تا زمان هم از دستمان در بره ، من خودم چندین و چندین بار شروع کردم ولی هر بار بعد چند ماه بنا به دلایلی ادامه ندادم ولی ابن دفعه عزمم رو جزم کردم و یه گروه هم تشکیل دادم ممنون میشم از دوستان اگه همکاری کنید و این دفعه دیگه کوتاه نیایم به امید موفقیت روز افزون …
ایدی تلگرام رو اینجا میزارم منتظر حضور سبزتان هستیم…

https://t.me/Speaking_English1402

1 پسندیده

سلام آقا فرزاد عزیز
خوشحالم از اینکه اینبار محکم تر از همیشه میخوای یادگیری زبان شروع کنی. به عنوان تجربه شخصی میگم خدمت شما؛ تشکیل چنین گرو هایی خیلی کارگشا نیست، چون همه در یک سطح نیستند و سلیقه ها برای انتخاب دوره ها متفاوته.
اگر میخواید نتیجه بگیرید ، دو یا سه نفر پیدا کنید. یک دوره مشخص که مناسب سطح همه هست انتخاب کنید. و پیگیر تمام کردن اون دوره باشید.

1 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت شما اقا صالح عزیز بابت پیشنهادتون بینهایت سپاسگزارم و با حرفتون هم کاملا موافقم انشاءالله اگه دوستان یاری کنند و به گروه بپیوندند چند روز اول رو سعی میکنیم یک سطح بندی ساده انجام بدیم و سپس به قول شما دوستان به گروه های کوچکتر چند نفره تقسیم شویم و قاعدتا با این روش بهتر نتیجه خواهیم گرفت بازم از لطفتون سپاسگزارم:rose::rose:

1 پسندیده

سلام میگم کاش ی گروه بود فقط اعضاش خانم باشن… کسی همچین گروهی نزده؟؟

خوب خواهر من منتظر نباشید
چیزی که راحته زدن گروهه خودتون دست بکار بشید منتظر نشینید…

خب اگه خانما موافق باشن میتونم بزنم… وگرنه کسی سراغ ندارم ک بخوام بزنم…

سلام وقتتون بخیر لطفاً بنده هم وارد گروه کنید با سپاس

سلام من هم میتونم عضو شم

سلام دوست عزیز از طریق لینک درخواست بدین تو تلگرام

https://t.me/Speaking_English1402

سلام ۰۹۱۱۴۰۱۲۰۱۶