سوال در مورد تعداد تکرار

سلام من حداکثر کلمات این درس را میدونستم و برای بار اول هم ۶ بار گوش دادم و تکرار کردم و صدامو ضبط کردم امروز هم یک بار گوش دادم و یک بار هم همزمان گوش دادم و موندم دقیقا نمیدونم برای: برای متن که حداکثر لغاتش را میتونم چقدر باید تکرار داشته باشم و در انتها باید چطور باشه که بفهمم باید برم درس بعد ؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

سلام
خب شما مشخصه سطحتون بالاتر از داستان های کودکانه ست
انگلیسی قدرت رو امتحان کنید ببینید چند درصد لغاتشو بلدید

2 پسندیده

سلام خواستم از ابتدا شروع کنم پایه ام قوی بشه:sweat_smile: چون میخوام برای صحبت کردن تمرین کنم فکر کردم از سطح پایین شروع کنم این داستانها رو که بیشتر کلماتشو میدونم اگر یک بار گوش کنم یک بار از رو بخونم یک بار هم هم زمان گوش بدم و بخونم به نظرتون کافیه و بعد هر کلمه را گوش بدم قطع کنم تکرار کنم تا اخر داستان

سلام
همیشه برای پیشرفت باید سطحی که یه ذره از خودتون بالاتره رو انتخاب کنید تا به اون سطح بالاتر برسید (درجا زدن فایده نداره)

بهترین کاری که شما می تونید برای بهتر شدن صحبت کردنتون بکنید، استفاده از دوره های انگلیسی قدرت یا Power English و یا داستان های واقعی یه

چون روش آموزش این دو متد یادگیری ناخودآگاه گرامر و پرسش و پاسخ فعالانه ست که برای مکالمه بسیار مفیده

توصیه من به شما همون انگلیسی قدرته

2 پسندیده