ارزیابی شما از دوره «انگلیسی شش دقیقه ای»

ارزیابی شما از دوره «انگلیسی شش دقیقه ای»
none 4.513513513513513 37

چرا ترجمه نداره؟؟

دوست خوبم اکثر دوره ها ترجمه شدن و همینطور به ترتیب اولویت دوره های زبانشناس هم ترجمه میشن‌

سلام لطفا ترجمه کنید:cry::cry::cry::cry:

سلام دوست خوبم فعلا اولویت با دوره های مبتدی تر هستش که باید ترجمه بشن :blue_heart:

با سپاس از زحمات شما
لطفاً دوره بروز رسانی کنید

خیلی عالیه! فقط خواهش خواهش به روز کنید و اپیزودهای جدید را اضافه کنید‌ممنون

یکی از مجموعه پادکست های کوتاه، ساده با آموزش تعداد واژه های محدود در هر بخش برای زبان آموزان سطح متوسط
ممنونم از اضافه کردن این دوره به اپلیکیشن:rose:

سلام
خیلی عالیه. ولی لطفا آپدیت بشه

1 پسندیده

سلام لطفا امکان هایلایت برخی لغات رو برامون قرار بدین تا خودمون هایلایت کنیم حتی اگه معنی براش نذاشتین. مثلا کالوکیشین ها، یه جا بود go off که مجبور شدم از انکی دروید استفاده کنم.
ممنون

سلام وقت بخیر
در صفحه اصلی برنامه وارد ایکن لایتنر بشید و go off رو سرچ کنید.

سلام ممنون از اپلیکیشن خوبتون، لطفا پادکستها رو آپدیت کنید ،همونطوری که خیلی از دوستان هم چنین درخواستی داشتند.

1 پسندیده

سلام درصورت امکان لطفا امکانی به برنامه اضافه کنین که ( شبیه امکانی که میشه برای هر لغت یادداشت برداشت) برای هر درس بتونیم یادداشت کلی برداریم.
اینجوری خیلی راحت میشه دوره کردن ممنونم

سلام دوست خوبم این قابلیت در اپ وجود دارد. کافیست روی لغت کلیک کنید و صفحه باز شده را به سمت بالا بکشید و روی سربرگ یادداشت کلیک کنید و میتونید برای لغت مورد نظر یادداشت تایپ کنید و ذخیره کنید

سلام من‌ یک هفتس که انگلیسی قدرت رو شروع کردم. میخواستم از خدمت دوستان جویا بشم که این‌پادکست برای منبع تکمیلی چطوره؟
و اینکه هرپادکست چندبار باید در روز یا هفته تکرار بشه شنیدنش؟

سلام دوست خوبم پادکست در کنار انگلیسی قدرت خوبه میتونید ادامه بدید
نحوه مطالعه خاصی نداره میتونید یه بار با متن گوش بدید تا کلیت رو متوجه بشید و بار بعدی بدون متن گوش بدید
بستگی به سختی و آسونی پادکست داره اگر بالا ۹۰ درصد رو متوجه میشید روزی یه بار گوش بدید
اگر بالای ۶۰ درصد تا ۸۰ درصد رو متوجه میشید میتونید هر پادکست رو تا یهفته یا سه روز گوش بدید و تکرار داشته باشید

سلام کاش تعداد کلی اپیزود هارو درج میکردید ممنون

فشرده سازی فایل های سوتی رو خیلی بالا بردید صدا نا مفهموم شده. در کل این مشکل خیلی جاها هست مخصوصا زمانی که سرعت رو تغییر میدم

1 پسندیده

فایلها فشرده نشدن… یکی از درسهایی که این مشکل رو داره نام ببرین لطفا که چک بشه دقیقتر

تعداد پادکست های bbc6چندتاس ؟

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس