انتخاب فیلم مناسب

اینم فیلمی از یک مجموعه داستان معروف

Nancy Drew and the Hidden Staircase: Directed by Katt Shea. With Sophia Lillis, Zoe Renee, Mackenzie Graham, Andrea Anders. A bit of an outsider struggling to fit into her new surroundings, Nancy and her pals set out to solve a mystery, make new...

این فیلم درباره نانسی درو، دختر دبیرستانی باهوشی با اشتیاق زیاد برای مشاهده و نتیجه‌گیری است که بطور اتفاقی با خانه محلی تسخیر شده‌ای برخورد می‌کند. نانسی و دوستانش سعی بر حل این راز دارند و دوستان جدیدی پیدا کرده و جایگاهی در جامعه برای خود بدست می‌آورند…

البته چند وقت دیکه سریالش میاد از شبکه cw اون خیلی باحالتره امروز تریلرش هست عالی و ترسناک

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد.
من از این هفته میخوام شروع کنم سریال دیدن.
چند تایی گفته بودید الان یادم نیست تو چه تاپیکی بود برم پیدا کنم.
یکیشون peaky blinders بود.
ممنون میشم اگه بقیه‌شون رو بگید.
سریال‌های با رنکینگ بالا چی تو دست و بالتون دارین؟ :grimacing:

6 پسندیده

فیلم‌ ترسناک باحاله باو
سریالایی ک خودم دیدم
مردگان‌متحرک
کماندار arrow
سریال فلش
سریال افسانه های فردا
سریال برکینگ‌بد
البته تا فصل سه ک بقیش یه مدت باعث شد حالم بد بشه بخاطر فیلمه😑 و ندیدم‌بقیشو
الانم سریال بترس از مردگان متحرک
تو فیلم‌دیدن حریف میطلبم:joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام
Breaking Bad
Peaky Blinders
همین دوتارو ببینید
برای یه عمر کافیه

8 پسندیده

سلام.من از دیدن این فیلم ها واقعا لذت بردم:
۱_دزدان دریایی کارائیب 1 تا 5 (کتابش هم تو زیبوک هست، میتونین قبل از تماشای فیلم بخونینش)
۲_شوالیه و روز
۳_خواستگاری
۴_جومانجی
۵_حقیقت زشت

2 پسندیده

خیلی ممنونم :pray:. Breaking bad رو دیدم. اون آخراش دیگه خیلی ضایع شد :grimacing:
نمیدونم چرا این کارگردان‌ها اینقد با احساسات ملت بازی می‌کنند، میزنن فیلم رو داغون میکنن. این از این، اون از خانه‌ی پوشالی که با خاک یکسانش کردن، اونم از آخر تاج و تخت :face_with_raised_eyebrow:

4 پسندیده

:neutral_face: بهترین پایانیه که تابحال ساخته شده

2 پسندیده

پایانشو که کار ندارم. روند فیلم خیلی بد شد. اولش خیلی قوی بود، ولی کم کم از کیفیت فیلم کاسته شد

2 پسندیده

بخاطر سریال برکینگ بد فصل سومش تاچند روز افسرده بودم:expressionless::expressionless:
ولی خب واقعیتای جامعه رو نشون میده

2 پسندیده

من منظورم سریال برکینگ بده ها :thinking:

1 پسندیده

منم منظورم همونه. اولش باقدرت ظاهر شد ولی بعد از کیفیتش کاسته شد.‌ اگه یه جا جلوش گرفته نمیشد، به فاجعه ختم میشد :rofl:

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد گل. @Farzad_Poodineh
خسته نباشی.امیدوارم امتحانات رو خوب پاس کرده باشی.
این سریال فرندز رو چجوری همشو گیر بیارم.چند قسمتشو یکی از شبکه ها گذاشته بود دیدم،جالب بود(البته خونه کسی دیدم ها، ما که اصلن ازین شبکه ها نداریم)

5 پسندیده

سلام آقا مهدی
خیلی مخلصم
لینک دانلود این سریال خدمت شما
https://www1.farda-dl.net/دانلود-سریال-friends-1994/

والا تلویزیون داخل ارزش دیدن نداره

6 پسندیده

دمت گرم آقا فرزاد. یه دونه ای داداش… :pray::pray::pray::pray::pray:

مگه ما صدا و سیما هم داریم.دلمون به یه نود خوش بود.اونم که اینجوری شد…

3 پسندیده

مخلصم :pray:

آخه لیگ ایران هم چرته :sweat_smile:
نه خودش ارزش دیدن داره
نه تحلیلش

4 پسندیده

درود ارجمند ام، سریال Blacklist را سخت پیشنهاد می‌دهم. چند فصل نخست اش را دیده‌ام بسیار بسیار زیباست. @pari

3 پسندیده

درود بر شما. به صورت اتفاقی یک نیمچه قسمتی ازش دیدم، به مزاجم خوش نیومد. نمی‌دونم زود قضاوت کردم یا واقعا: it’s not my cup of tea!
به هرحال سپاسگزارم از پیشنهادتون :pray:

2 پسندیده

خواهش می‌کنم، به هر روی سلیقه‌ها دگرسان است.
من این سریال را کنار گذاشته‌ام کنار تا زمانی که دوره‌ی انگلیسی قدرت را به پایان برسانم. :heart_eyes: هنوز درس نخست ام.

2 پسندیده

دقیقا منم از این سبک خوشم میاد ولی سریال رو میخوام … خودمو کشتم پیدا نکردم تا آخرش دل و به دریا زدم peakyblinder رو دارم میبینم که عالیه ولی متاسفانه هیچ کمکی بمن برای زبان نمیکنه چون واقعا لهجشون برای من سخته دو فصل دیدم نهایتش دو جمله رو فهمیدم😅

2 پسندیده

سلام، تماشای سریال های californication یا shamless رو پیشنهاد میکنم.

1 پسندیده