چرا از the استفاده شده ؟

چرا برای کلمه ثروتمند و فقیر از the استفاده شده ؟ مگه نباید کلمه معرفه و شناخته شده باشه ؟
So he became famous for 'robbing from the rich and giving to the poor
بهتر نبود این شکلی باشه .

So he became famous for 'robbing from rich
people and giving to poor people

این تاپیک مربوط به درس «رابین هود» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی سوم»

1 پسندیده

سلام دوست محترم
دقیقا the برای کلمات شناخته شده استفاده میشه دیگه
احتمالا مطالعهٔ این لینک راهنماییتون کنه
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
روز خوبی داشته باشین

2 پسندیده

من متوجه هستم . توی سوالمم اشاره کردم که این کلمات شناخته شده و معرفه نیستن. Rich ond poor . … مشخص نیست کدوم ثروتمند . قبلا هم بهش اشاره مستقیم نشده که مثلا فلان فرد ثروتمند فلان کارو کرد تا معرفی بشه .

منظورش اینه ثروتمندی

سلام . پاسخ کافی نبود . در این مورد خاص ما ثروتمند و فقیر مورد اشاره رو نمیشناسیم و قبلا درباره اش صحبت نکردیم . لینکی که ارایه دادید جوابی نداد .

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
همراه با صفت هایی مانند : rich / poor / elderly / unemployed که در مورد گروهی از مردم توضیح میدهند از the استفاده میکنیم
مثال:Life can be very hard for the poor.
باز هم هست مثل the lion چون در مورد گروهی از اون ها داره توضیح میده یا همین the rich در مورد گروهی از ثروتمندان توضیح میده زیاد هست تعداداش کم کم متن تحلیل کنید قشنگ متوجه میشید

3 پسندیده

عذر میخوام آیا باتوجه به توضیح شما کاربرد the در the king’s deer در جمله It was the sheriff’s job to keep the woods safe and to make sure that nobody stole the king’s deer. هم صادقه؟؟

سلام در این جا‌ دوتا تا حالت وجود داره
1)احتمالا از قبل بهش اشاره شده که the اومده
2)قبل از عنوان ها؛ برخی اسم های خاص از the استفاده میکنیم مثل the queen و the king

1 پسندیده

درود به شما،پس همون گزینه دومه بنظرم،ممنون از جوابتون،لطف کردید

1 پسندیده

خواهش میکنم. از تست بود سوالتون؟
اگه هست تستو بفرستید بهتره

1 پسندیده

خیر متن داستان رابین هود بود

1 پسندیده

اها متوجه شدم موفق باشید

1 پسندیده

ممنون گرامی و همچنین شما

1 پسندیده