ارزیابی شما از مجموعه «کایلو»

ارزیابی شما از مجموعه «کایلو»
none 4.736842105263158 19

عالی است

بسیار عالی ممنون از تیم زبانشناس

بسیار مفید و عالی

Just Nicee and tnx :bouquet::bouquet:

خیلی بامزست من روزی چند اپیزود میبینم

A post was merged into an existing topic: درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

لطفا قسمت انتهایی ویدیو ها که تیتراز هست رو حذف کنید اینجوری هم حجم کمتری میبره هم مجبور نیستیم تا اخر تیتراژ رو هم ببینیم تا برامون تیک دیده شده بخوره ممنون از زحماتتون

2 پسندیده

با سلام . مجموعه خوبی هستش. اما با برش اول کلیپ و حتی آخر کلیپ ، فیلم مدنظر از لحاظ سرگرمی کاملا خارج شده و چون بنده این رو برای کوچولویم پخش میکردم تیراژ ابتدایی رو بچه ام خیلی دوست داشت و سعی مس کرد باهاش هم خوانی بکنه. پس ممنون میشم اصالت کلیپ ها رو بهم نزنید . نیازی به برش و کوتاه کردن نبود. هر کسی هم که دوست نداشت می تونست با عقب و جلو بردن فیلم ان قسمت را رد کند‌.

دوست خوبم اینجور موارد سلیقه‌ای هستن و اگر بخوایم با در نظر گرفتن همه مخاطبان دوره‌ای رو بارگذاری کنیم باید به این شکل اصلا دور‌ه‌ای بارگذاری نشه

ما استاندارد بارگذاری رو در همه موارد در نظر میگیریم و بخش‌هایی که تکراری باشن برای اشغال کمتر حجم سرور و همینطور مصرف کمتر اینترنت برای مخاطب حذف میشن

2 پسندیده

سلام این شعر اولش و چرا پاک کردید الان اصلا صوت و متن با هم تطبیق نداره .لطفا رسیدگی کنید اول درست بود و هر کسی شعرش و دوست نداشت میتونه رد کنه اون قسمت و…من همه قسمتهاش و برای دخترم دانلود کردم ولی الان متاسفانه همش بهم ریخته است

دوست خوبم پاسخ همکارم رو خوندین بدلیل اینکه حجم سرور و مصرف نت کم بشه اینکارو کردیم نیازی نیست یه شعر مدام در بخش های بعدی تکرار بشه. شعر در بخش اول هست که میتونید براشون بذارید و بخش های بعدی روی دیالوگ روزمره تمرکز کنن

2 پسندیده

سلام. چرا چندین قسمت کایو رو پاک کردید؟! من دانلودشون کرده بودم و چند هفته بود میخوندم. چند روز پیش دیدم همه حذف شدن!

سلام نه دوست خوبم حذف نمیشن
کدوم قسمت ها منظورتونه که براتون نمیاد؟

سلام.:cherry_blossom: نه مطمئنم. الان اولین قسمت کایو کوکی می‌سازد هست در حالی که قبل و بعد این قسمت کلی قسمت دیگه هم بود که الان حذف شدن.چند تا قسمت هم ترتیب‌هاش به هم ریختن. مثلاً کایو از همسایه‌شون می‌ترسد و… الان دقیق اسم‌ها یادم نیست‌.

2 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

.سلام من موقع پرداخت به مشکل خوردم

سلام گفتگو رو چک کنید

کایلو خیلی بانمک بود دلم براش تنگ میشه.:smiling_face_with_three_hearts: لطفا بقیه قسمتهاش رو هم از یوتیوپ قرار بدید. ممنون

2 پسندیده