ارزیابی شما از مجموعه «کایلو»

ارزیابی شما از مجموعه «کایلو»
none 4.736842105263158 19

2 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

.سلام من موقع پرداخت به مشکل خوردم

سلام گفتگو رو چک کنید

کایلو خیلی بانمک بود دلم براش تنگ میشه.:smiling_face_with_three_hearts: لطفا بقیه قسمتهاش رو هم از یوتیوپ قرار بدید. ممنون

2 پسندیده

4 posts were merged into an existing topic: اضافه شدن قابلیت فول اسکرین ویدئو و بهبود مدیریت لغات داخل لایتنر

سلام. برنامتون عالیه. ولی ترجمه نمیزارید انگار؟؟

سلام دوست خوبم زیرنویس فارسی این مجموعه در اینترنت پیدا نکردیم به همین دلیل بدون ترجمه هستش.
و همکاران درحال حاضر دوره های بخش زبانشناس رو ترجمه میکنن

درود بر شما. این درس خیلی به من خیلی کمک کرد.

1 پسندیده

سلام دوستان. من پارسال قسمت های زیادی از این کارتون رو ترجمه کرده بودم و ترجمه ها هم بارگذاری شده بودن، ولی همون جور که تو نظراتم دیدم بقیه هم به این موضوع اشاره کردن که اون قسمتهای قبلی متاسفانه حذف شدن. حالا اشکال نداره، حتما اشتباهی شده. من ترجمه قسمتهای جدید رو دارم انجام میدم و انشالله به زودی بارگذاری میشه…

2 پسندیده

سلام وقت بخیر مشکل ترجمه دروس کایو برطرف شد :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سلام عزیزم
خیلی ممنون از زحماتتون :smiling_face_with_three_hearts: :pray:
من چند قسمت جدید هم از این برنامه ترجمه کردم که به زودی براتون ارسال میکنم. یه مدت خیلی سرم شلوغ بود وقت نکردم ترجمه ها رو بفرستم.

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم مرسی از شما که زحمت ترجمه رو میکشی :rose: :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سلام چرا کایلو متن با صداش هماهنگ نیست؟اولش اهنش پخش میشع ولی متنش نیست یه متن دیگه رو نشون میده؟

سلام وقت بخیر کدوم بخش این مشکل رو داره؟

فقط قسمت اول درسته مابقی مشکل داره
تمام نظرهای افراد همینه و فقط شما فرمودین کدوم بخش فکر کنم با یه نگاه کوتاه متوجه میشید

سلام وقت شما هم بخیر
لطفاً بگید کدوم قسمت این مشکل رو داره تا بررسی بشه؟

چرا نمیتونم اشتراککک بخرمم

سلام دوست خوبم اگر اندروید هستین لطفاً این نسخه رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

عالی