درخواست کتاب برای بخش زیبوک اپلیکیشن زبانشناس

سلام فاطمه جان
منم قبلادرخواست این کتابوتوهمین تاپیک دادم
دیگه بستگی به نظرتیم محترم زبانشناس داره…
البته من کاغذیشودارم …ولی مطمئنا خیلیادوسش خواهندداشت…
خیلی ممنونم ازمعرفی ودرخواستِ دوباره اش

درآینده؟:thinking:
پس ماالان یجورایی درآینده ایکه ایشون ترسیم کرده بسرمیبریم.
چندسال قبل کتابشونوشته ؟:thinking:

4 پسندیده

سلام… بله این کتاب جزو درخواستهای قدیمی و آماده ی بارگذاری بود.
دیروز انجام شد و الان میتونین روی اپ مطالعه اش کنین :bouquet:

6 پسندیده

متشکرم :hibiscus: :hibiscus:

3 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر. ⁦ (◕ᴗ◕✿)

کتاب I Must Betray You نوشته Ruta Sepetys

https://www.audible.com/pd/I-Must-Betray-You-Audiobook/B09DTG9GX2?action_code=ASSGB149080119000H&share_location=pdp&shareTest=TestShare

خانم برومند میشه این کتاب رو بین درخواست های من تو اولویت قرار بدین؟

خیلی ممنون. ෆ╹ .̮ ╹ෆ⁩

6 پسندیده

درخواستهای دیگه‌تون رو اگه ریپلای کنین یا بهم بگین من جایگزین میکنم براتون

3 پسندیده

مرسی.⁦(人 •͈ᴗ•͈)⁩

3 پسندیده

خانم برومند
بودیکا همونطور که میدونید اهل مطالعه است و انتخاب های خیلی خوبی داره
پیشنهاد می کنم روی اینجور انتخاب ها یک نظر ویژه داشته باشین خوبه
انتخاب های اینطوری برای بقیه هم خوبه
من تو تاپیک زیبوک همیشه پیشنهاد مطالعه هاش رو دقت می کنم، حتی اگه نخونم

5 پسندیده

سلام میشه کتاب between shades of gray اضافه کنید .

https://www.goodreads.com/book/show/7824322-between-shades-of-gray
تاپیک باید کتاب توی زیبوک اصافه کنیم پیدا نمیکنم

5 پسندیده

سلام.
یک کتاب خیلی خوب رو می خواستم درخواست بدم.

نام: The Grapes of Wrath (خوشه های خشم)
نویسنده: جان اشتاین بک
نمره آدیبل: 4.7 با رای 12000 نفر

رمان خوشه های خشم یکی از شاهکارهای ادبی جان اشتاین بک، نویسنده آمریکایی سده بیستم است. این رمان به شرح داستان خانواده ای فقیر می پردازد که در زمان بحران اقتصادی آمریکا در دهه ۱۹۳۰ تصمیم به مهاجرت به کالیفرنیا می گیرند، چون شنیده اند که شرایط کاری در آنجا بهتر است. این رمان بسیار تلخ، تکان دهنده و عمیق است و ماجرای رنج ها و سختی های مردمی بی خانمان را روایت می کند و نظام سرمایه داری را به نقد می کشد.
مجله تایمز این رمان را در فهرست صد رمان برتر انگلیسی‌ زبان از سال ۱۹۲۳ تا سال ۲۰۰۵ جای داده‌ است.

به نظرم این رمان زیبا ارزش قرار گرفتن در زیبوک رو داره، به خصوص که ما هم به نوعی در شرایط اقتصادی دهه ۱۹۳۰ آمریکا زندگی می کنیم. از جان اشتاین بک همچنین دو کتاب دیگر به نامهای شرق بهشت و موش ها و آدمها در زیبوک هست که با اضافه شدن این کتاب کالکشن خوبی از این نویسنده به وجود میاد.

لینک آدیبل کتاب خوشه های خشم:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.audible.com/pd/The-Grapes-of-Wrath-Audiobook/B004VMD7BW&ved=2ahUKEwjH3uz28aX8AhWWuKQKHSjXDFIQFnoECCsQAQ&usg=AOvVaw02Ala5FxMZ_16xmF8t6DrW

با سپاس فراوان :pray:

10 پسندیده

سلام به همه
فارسی اشوخوندم.
کتاب خیلی عالی ایی هست.
چه خوب میشه اگه به زیبوک اضافه بشه.

5 پسندیده

سلام… کتاب “باید به تو خیانت کنم I Must Betray You” که درخواست کرده بودین به زیبوک اضافه شد.
کتابهای قبلیتون هم بررسی میشن که اگه امکانش باشه زودتر بارگذاری بشن.

8 پسندیده

سلام، مرسیییییییییییی. خیلی ممنون!:heart:

4 پسندیده

موافقم
فیلمی بر اساس همین کتاب هم نوشته شد که در برخی لیست ها، اونم جز فیلم های برتر تاریخ قرار گفت
منم با مجموعه کتاب های جان اشتان بک موافقم
پیشنهاد خوبی بود :white_check_mark:

موافقم :+1:t4:

3 پسندیده

سلام خیلی دوست کتاب قصر شگفت انگییز و سفر به انتهای دنیا قرار داده بشه دختران بلند پرواز هم کتاب خوبی هست و این سه برای جذب نوجوان البته سومی برای بزرگسال هم مناسب هست

2 پسندیده

مطابق مواردی که در تاپیک گفته شده یادداشت می‌کنین دوست خوبم تا بررسی بشه

1 پسندیده

قصر شگفت انگیز نوشته ی جسیکا دی جورج هست نازد چندس جایزه بوده ۴ جلد هم هست هر جلد حدود دویست صفحه و دانستانش عم در مورد یه قصر جادویی افرادی هست که اون زندگی میکنن خیلی ماجراجویانه هست من عاشقم

3 پسندیده

نامزد

1 پسندیده

سلام.
متوجه شدم که کتاب watership down (تپه واترشیپ) که درخواست داده بودم به تازگی در اپ بارگذاری شده.
از این قضیه بسیار خوشحال شدم و گفتم ازتون تشکر کنم… از لطف و زحمت شما بینهایت سپاسگزارم. :pray:

4 پسندیده

سلام… بله از درخواستهای قدیمی تون بوده… ممنون از شما :hibiscus:
در ضمن صوت کتاب The Autobiography of Malcom X هم با بهترین صوت این کتاب جایگزین شد. (بجز فصل مقدمه و آخرین فصل که درین صوت موجود نبود و به ناچار صوت حاضر رو نگه داشتم).
اما در مورد کتاب کلبه ی عمو تم اینطور که من چک کردم صوت کتاب یکی از بهترین صوتهای این کتاب هستش.

کتاب “الای افسون شده Ella Enchanted” هم که شما درخواست داده بودین بارگذاری شده و در حال تکمیل هستش.

5 پسندیده

ممنونم :rose: :rose: :hibiscus: :hibiscus:

3 پسندیده