زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

به به درود بر شما:blossom::sunflower::blossom::sunflower:احسنت بسیار عالیه خیلی خوبه:tulip:

میتونم ازتون بپرسم الان اسپیکینگتون در چجوریه؟؟الان راحته راحت میتونین صحبت کنین؟؟؟ و اینکه انگلیسی قدرت رو گذروندین؟؟؟

4 پسندیده

بهتون تبریک میگم :clap::clap: واقعا ارادتون تحسین بر انگیزه … موفقیتتون همیشگی باشه :blossom::tulip:

3 پسندیده

بیا ماهم هزار روزش کنیم :weary: بخدا که من به کل بچه های تالار شیرینی ناپلعونی میدم :stuck_out_tongue_winking_eye::smile: اگه اینقدر قوی برم جلوو :neutral_face::joy:

6 پسندیده

منم با زهرا خانم موافقم، اصلا اگه کسی بعد از ۲۰۰۰ روز هم در حد ضعیف یا متوسط باشه مهم نیست، مهم همون استمرار و تلاشی هست که میکنه، نتیجه اهمیتی نداره. کسی ممکنه در دوی مارتون نفر آخر بشه ولی همه براش دست بزنن چون همه تلاششو کرده و اصل اساسی همینه. اینجا قراره همدیگه رو کمک کنیم نه مسخره
@saherefaezi

13 پسندیده

بله من با انگلیسی قدرت شروع کردم به همراه دوره تلفظ این دوره بعد vip به همراه پادکست pod english و دوره هایrachel
و مهمتر از همه مطالعه پیوسته کتاب داستان
الان راحت فیلم بدون زیرنویس میبینم وبا اینکه هیچ وقت پارتنر نداشتم میتونم مکالمه کنم
برای همگی آرزوی موفقیت دارم

7 پسندیده

سلام فوق العاده است میشه تغییراتتون بیان کنید تا انگیزه ای بشه برای ادامه ما

6 پسندیده

سلام بله با همین برنامه زبانشناس تمام منابعی که نیاز دارید تا به مرحله پیشرفته برسید را در اختیار دارید،مثلا با پادکست پاد انگلیش میتونید راحت در حد پیشرفته صحبت کنید

7 پسندیده

@zargol6

زرگل جون من یه چیزی میگم دوس دارم بدونم نظرت چیه:thinking::thinking::joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:

میگم من که میدونم تو تا ۱۰۰۰ روز و یا بیشترررر هم میتونی زنجیره درست کنی تو الان زنجیرت ۲۰۰ و خرده‌ایه یعنی تا برسی به ۱۰۰۰ تا حداقل ۸۰۰ روز دیگه نیاز داری:joy::heart_eyes::joy::heart_eyes: خب این چه کاریه یعنی ما باید ۸۰۰ روز صبر کنیم تا شیرینی ناپلعونی شمارو بخوریم:joy::heart_eyes::grin:
خب همین الان شیرینی رو بده هم خودتو خلاص کن هم مارو:joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:نظرت چیه حالا موافقی:thinking::thinking::thinking::thinking::joy::joy:

منکه خودم سطحم بره بالا و زنجیرمم طولانی و خلاصه پیشرفت کنم همتون رو دعوت میکنم به صرف کباب:joy::joy::heart_eyes:

10 پسندیده

مرسسسی:four_leaf_clover::rose:

3 پسندیده

درست خیلی ممنونم از راهنماییتون

4 پسندیده

ایول :clap::clap::clap::clap:
من ی بار میخواستم ببینم سرنوشت جغده چی میشه الکی کلمه ها رو زدم بلدم
:grin::grin::grin::grin:

4 پسندیده

بیین اسم کباب اوردی در دلم غوغا به پا شد :joy::heart_eyes:
خب ناپلعونی تنها که نمیچسبه :joy: بیا بیخیال مدت زنجیرمون بشیم تو به ما کبابو بده بعد کباب،منم با ناپلعونی وارد میدون میشم … خیلی مبچسبه :joy::heart_eyes:

4 پسندیده

چه فکر خوبی.من موافقم :sweat_smile:

3 پسندیده

پس دعا کنین این ۸۰۰ روز زود بگذره :joy::smile::cake:

3 پسندیده

دعا که به روی چشم.
ولی حاضرم زنجیره ام رو با شما عوض کنم تا زودتر شیرینی رو بزنم تو رگ

5 پسندیده

ن دیگه اینطوری زنجیره بهم نمیچسبه … :smile:
شما مطمعن باشین شیرینی ناپلعونی پیش من دارین …
شیرینی که چیزی نیس …بابا زهرا اسم کباب اورده :joy::neutral_face:
وقتی پای کباب وسط باشه اصلا هیچی به چشم نمیاد
خانومم پاسخگو باش @melodie1

4 پسندیده

قربون دلت برم من:heart_eyes:

اتفاقا میچسبه چجورم میچسبه:yum::yum:

اهااااااا…نه دیگه نشد اینجوری دیگه نشد:joy::joy::joy:تو میخوای زرنگ بازی در بیاری کبابو از من بگیری و خودتم الفرارررر…:grin::joy::grin::joy::joy::sweat_smile:

مرسی که موافقی⚘⚘⚘

من نمیتونم اینهمه صبر کنم:joy::joy::heart_eyes:

نه نه آقای باقری این کارو نکنین:joy::joy:من زرگل رو میشناسم خطرناک تر ازین حرفاس آدم گول میزنه زنجیرتونو میبره شیرینیم نمیده:joy::joy::joy:

ولی به ما خیییلی میچسبه:yum::sweat_smile::sweat_smile::heart_eyes:

جاااااانم بله پاسخگو هستم:heart_eyes::sweat_smile:کباب میدم سر حرفمم هستم چشم اما به وقتش و اینکه اول باید تو ناپلعونی بدی وگرنه از کباب خبری نیسسسسس:joy::joy::heart_eyes:
@zargol6
@bagheri596

2 پسندیده

:smile: :smile: :smile:

2 پسندیده

بزرگوارید.

باشه حتما.
نگران زنجیره نیستم بگیره فدای سرش ولی از شیرینی نمیشه گذشت

1 پسندیده

:joy::joy:اره منم همونو میگم.زنجیره میتونی ازش بگذری از نو بسازیش ولی از شرینی ناپلعونی نمیشه گذشت:sweat_smile:

1 پسندیده