میشه از برنامه ریزیاتون برای زبان بگین

روش خوندن انگلیسی روان به چه صورت هست؟
و انگلیسی قدرت چطور؟بین این دو تا کدوم بهتره اول شروع بشه

5 پسندیده

سلام خانم sn_ sed,
به نطر من بستگی به سطح شما داره.
من ابتداء با دوره ی قدرت شروع کردم. چند درس رو که خوندم، برای تنوع دوره ی انگلیسی بدون تلاش رو شروع کردم. اولین درسش منو جذب کرد، چون توضیحاتش در مورد لغات بیشتر بود. ولی چند درس بعد متوجه شدم که از یک تناسب خوبی به لحاظ ساده به سخت و همچنین سنخیت لازم برخوردار نیست. ظاهرا گفته می شه چون دوره های اولیه آقای هوگ بوده. ولی خوب من همین دوره رو دارم ادامه می دم تا تمام بشه.
ولی به نظرم درس های دوره ی قدرت از یک انسجام بهتری برخورداره.

6 پسندیده

سلام
ممنونم از توضیحتون

4 پسندیده

سلام دوست عزیز اول از همه یک نکته مثبت است که شما وقت دارید میتوانید هرچقدر که خواستید زبان بخوانید من خودم برای زبان خواندن برنامه ریزی میکردم روزانه بعد همیشه یک هدفون و گوشی دستم بود و با آنها همجا میرفتم و گو ش میکردم کمی که سطحم پیشرفته شد کتاب خواندن را امتحان کردم و فیلم دیدن که واقعا دوره ی عالی ای است برای برنامه ریزی من ادمی نیستم که ساعت بزارم مثلا از 5 تا 6 بخوانم من مینوشتم که باید امروز 3 ساعت بخوانم حالا هر جور شده :rose::dizzy:
موفق باشید
سوال دیگری بود در خدمتم

9 پسندیده

ممنون ایناز جان خیلی خوب بود :pray::rose::heart_eyes:

4 پسندیده

منم وقتی کار دارم معمولا فقط گوش میدم… ولی حواسم کامل به اون صوت نیس… حالا این طبیعیه یا من مشکل دارم :joy:هرچقدر بخوام حواسمو بدم نمیشه… واینکه این مدل گوش دادن ایا فایده ایی داره؟

7 پسندیده

من این روش بهم کمک کرد اره اولاش برام خیلی سخت بود تمرکز کردن ولی هر چقدر بیشتر تلاش کنید که توجه کنید دیگه میتوانید بعد از چند وقت مثلا دارید یک داستان گوش میدهید بعد فکر میکنید توجه نمیکنید و وقتی تمام میشود میفهمیدید که موضوع کامل داستان را میفهمید و این برای فیلم دیدن هم عالیه مثلا حتی با صدای کم تلویزیون و صداهای اطراف میتوانید بفهمید :rose::dizzy:

8 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم کمک کرده باشم :rainbow::rose::dizzy:

2 پسندیده

منم گاهی این کارو میکنم. اما با اینکه فکر میکنم بی فایده ست در ضمیر ناخودآگاهم نشسته.

5 پسندیده

من از پنج استراتژی برای درس‌های زبانشناس استفاده می‌کنم،
میخوام روزانه یک درس از کتاب grammar in use را مطالعه کنم و دنبال پارتنر هم برای تمرین speaking , pronunciation , writing می‌گردم. هر روز و مقدار کم وقت می‌گذارم. ثباتم را در مسیر حفظ می‌کنم.

3 پسندیده

:ok_hand::heart_eyes::heart_eyes::rose: خیالم راحت شد… چون اینطوری حس میکردم فایده ای نداره… الانم که همه درگیر خونه تکونین واقعا تمیرین کردن سخته مجبورم فقط گوش بدم

4 پسندیده

ممنون برای گفتن تجربتون :pray::rose:

3 پسندیده

یه مدت بگذره متوجه میشی که همونا که فقط میشنید رو هم یاد گرفتی. فقط چند بار حتا با همین روش گوش بده.

3 پسندیده

خود اپ زبان شناس نشون میره که چقد گوش کردیم ؟؟؟

4 پسندیده

سلام. با اجازه‌ی دوستان
اگه نظر من رو بخواین من انگلیسی قدرت رو پیشنهاد میدم.
چون خیلی اصولی تر از دو دوره‌ی دیگه‌اس. و پیشرفت در این دوره بسیار چشمگیره.
البته من خودم تا انتها این دوره رو نرفتم ولی کلا پیشرفتی که بعد از انگلیسی قدرت حس کردم رو در دوره های دیگه نداشتم.
و اینکه لغات و اصطلاحاتی که در دوره‌ی انگیسی قدرت استفاده میشه بسیار بسیار کاربردی تر از لغات انگلیسی بدون تلاش هست. قشنگ همه جا به چشمتون میاد این لغات.
و اینکه دست‌کم درسنامه‌ی اصلیش موضوعات جالب‌تری رو مطرح میکنه نسبت به دوره‌ی انگلیسی بدون تلاش.

و این که اساتید هم رو انگلیسی قدرت بسیار تاکید دارن. موفق باشید.
:sun_behind_small_cloud::green_heart:

12 پسندیده

منم از درس های ای جی بیشتر برای آموزش زندگی کردن و مهارت‌های بهتر تو حوزه کاری و زندگی استفاده میکنم و دارمم میرم جلو تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد تا حالا که خیلی راضی هستم واسه من خیلی راضی کننده است امید وارم واسه بقیه هم بتونه مفید واقع بشه و به شدت من رو علاقه مند کرد به مقوله شیرین (یادگیری) که آدم ها چطور یاد میگیرن.

6 پسندیده

من معمولا در روز زیاد فرصت مطالعه ندارم . عموما یک درس در روز کامل میخونم لغاتش رو یاد داشت میکنم تا مدام مرورش کنم ، لایتنر رو خالی میکنم . یه داستان هم بدون توجه به معنی و فقط برای تلفظ گوش میدم .
نمیدونم درسته یا غلط ولی اینجوری خوب پیش رفتم

7 پسندیده

عالیه من هم فکر میکنم هدف ای جی یاد دادن لغات یا انگلیسی نیست بلکه هدف عميق تری رو دنبال میکنه. یک وقتهایی به انگلیسی گوش میکردم خیلی مغزم اذیت میشد. ولی الان پادکست های انگلیسی رو میزارم گوش میدم اصلا ا ذیت نمیشم چون حس خوبی باهاشون پیدا میکنم و تایم وقت گذرانیم باهاش زیاد شده و فک میکنم هدف ای جی همین. با اون قصه های به قول خودش مسخره و عجیبش. و اینکه مغز رو از حالت ترس به انگلیسی پاک میکنه. البته تا به امروز به این نتیجه رسیدم و اساتید بگن اگر اشتباهی توی برداشتم هست.

6 پسندیده

سلام وقت بخیر من هم مشکل در برنامه ریزی دارم برای من سخته که هدف سالیانه بزارم در اهداف ماهانه هم گاها شکست میخورم من هدفم اینه که بتونم ماهیانه چهل ساعت زبان بخونم و گوش بدم جدای از فیلم دیدن اما سه ماهه یا میشن ۳۳ ساعت یا ۳۵ ساعت یک بار هم شدن ۳۹ ساعت و ده دقیقه😅 و سعی کردم که هدفمو بزارم مطالعه ده ساعت در هفته … امیدوارم که بتونم کاش بشه روزی دو ساعت خوند و بهش عادت کرد چون واقعا میگم کل این ۲۴ ساعت چطور گذشت؟

4 پسندیده

درود بر شما. عادت رو باید خودتون ایجاد کنین. شما با زمان کمتر مثلا روزی 10 دقیقه شروع کنین و آروم آروم زمانتون رو زیادتر کنین مثلا روزی 3 دقطقه یا 5 دقیقه بهش اضافه کنین حالا یا کمتر یا بیشتر. هم عادت ایجاد میشه هم اینکه وقتی به 2 ساعت رسید میتونین ثابت نگهش دارین و دیگه براتون سخت نیست.

8 پسندیده